منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK شتاب صعودی فوق العاده ای در 7.03 دلار به دست می آورد

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK شتاب صعودی فوق العاده ای در 7.03 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که این توکن در هفته گذشته شتاب صعودی فوق العاده ای به دست آورده است و در حال حاضر با قیمت 7.03 دلار معامله می شود. مقاومت در برابر توکن در 7.20 دلار قرار دارد و شکست بالاتر از این سطح می‌تواند منجر به افزایش قیمت‌ها به 8 دلار شود. در جهت نزولی، Chainlink پشتیبانی را در 6.64 دلار ایجاد کرده است و شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها به 6.42 دلار شود.

قیمت در 24 ساعت گذشته 0.27 درصد افزایش یافته است و توکن LINK در حال حاضر با قیمت 7.03 دلار معامله می شود. ارزش بازار این توکن نیز با حجم معاملات 24 ساعته 342 میلیون دلار به 3.2 میلیارد دلار افزایش یافته است.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که توکن در 4 ساعت گذشته روند صعودی داشته است و توانسته است پایین ترین و اوج های بالاتر را تشکیل دهد. توکن همچنین از کانال صعودی به سمت صعودی خارج شده است که یک سیگنال صعودی است. با این حال، قیمت ها دوباره به کانال برگشته است.

تصویر 239
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت LINK/USD در یک الگوی گوه گسترده حرکت می کند که یک سیگنال صعودی است. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در نزدیکی سطوح بیش خرید قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها در کوتاه مدت بیش از حد افزایش یافته اند. با این حال، اندیکاتور MACD همچنان در محدوده صعودی قرار دارد و در حال افزایش است. میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر ثابت است و میانگین متحرک 200 روزه به سمت بالا شیب دارد که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

نمودار قیمت روزانه Chainlink نشان می‌دهد که قیمت‌های LINK/USD بین یک مرز بالا و پایین معامله می‌شوند و بین سطوح حمایت و مقاومت 6.64 و 7.07 معامله می‌شوند. سکه در ساعات اولیه امروز به بالاترین سطح 7.20 دلار رسید اما به سرعت با مقاومت مواجه شد و به سطح فعلی خود بازگشت.

تصویر 240
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

تحلیل تکنیکال کوتاه‌مدت Chainlink نشان می‌دهد که این توکن در یک روند صعودی قوی قرار دارد و طی 24 ساعت گذشته به اوج‌ها و پایین‌های بالاتر رسیده است. قیمت ها در حال حاضر با رد شدن در 7.07 دلار روبرو هستند که مرز بالای کانال صعودی است.

RSI در حال حاضر با 52.34 معامله می شود که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. اندیکاتور MACD در حال حاضر بالای خط صفر است که یک سیگنال صعودی است. میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 6.51 دلار است، در حالی که میانگین متحرک 200 روزه پس از بسته شدن دیروز روی 5.78 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که تجزیه و تحلیل فنی کوتاه مدت و بلند مدت برای Chainlink به روند صعودی اشاره می کند. خرس‌ها به دنبال کاهش قیمت‌ها به زیر 6.64 دلار خواهند بود تا حمایت 6.42 دلار را مجددا آزمایش کنند. از سوی دیگر، گاوها قصد دارند به بالای 7.20 دلار برسند و سطح مقاومت 8 دلاری را هدف قرار دهند. تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که این توکن در هفته گذشته شتاب صعودی فوق العاده ای به دست آورده است و در حال حاضر با قیمت 7.03 دلار معامله می شود.