منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 7.30 دلار می شود

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 7.30 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Chainlink یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است.

btc 3
منبع: Coin360

اگرچه خرس‌ها در موقعیت برنده بودند، اما از آن زمان روند نزولی در پی داشته است و پیشرفت اخیر نیز به نفع خرس‌ها است. این یک علامت نگران کننده برای ارزهای دیجیتال است، زیرا قیمت به 7.80 دلار کاهش یافته است که در حال حاضر قیمت بسیار پایینی است.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: خرس‌ها فروش دیگری را به ارمغان می‌آورند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می دهد که کریپتو در چند ساعت گذشته روند نزولی داشته است. روند نزولی دوباره تا حد زیادی به ارزش این ارز دیجیتال آسیب رسانده است زیرا LINK در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.80 دلار معامله می‌کند و جفت ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 7.79 درصد از دست داده است. ارزش بازار کریپتو نیز کاهش یافته است و در حال حاضر 3,812,895,851 دلار است. حجم معاملات 24 ساعته LINK حدود 464,381,396 دلار است.

لینک usd 1d
منبع: TradingView

نوسانات بالا است، به همین دلیل است که میانگین باند بولینگر اکنون در 0.8.0 دلار است، در حالی که ارزش باندهای بولینگر بالای 8.12 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای LINK است و ارزش باندهای بولینگر پایین در موقعیت 7.60 دلار است که نشان دهنده حمایت از سکه است. قیمت با ادامه فعالیت فروش در بازار، شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه پایینی منطقه خنثی با شیب نزولی در شاخص 49.81 معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نمودار قیمت 4 ساعته: LINK/USD پس از یک حرکت نزولی به سمت پایین 7.0 دلار می رود.

تحلیل 4 ساعته قیمت Chainlink تجزیه و تحلیل فوق را تایید می کند زیرا شکست قیمت رو به بالا بوده است، اما خرس ها قیمت را طی 8 ساعت گذشته به سمت پایین بازگردانده اند و در صورت فروش احتمال کاهش بیشتر قیمت در ساعات آینده وجود دارد. فشار گسترش می یابد. اما تغییر روند نیز ممکن است.

لینک 4 ساعت
منبع: TradingView

نوسانات LINK/USD در نمودار 4 ساعته امروز در حال افزایش است و باند بالایی به 7.86 دلار رسیده است و باند پایینی به 7.62 دلار رسیده است، در حالی که میانگین شاخص در 7.80 دلار است. RSI چرخشی رو به پایین نشان می دهد. اینجا چون فشار فروش همچنان وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تحلیل قیمت Chainlink نشان می‌دهد که LINK در شروع جلسه امروز بهتر عمل کرده است، اما ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است. با این حال، اگر حمایت موجود در 7.60 دلار ادامه یابد، ممکن است سکه در ساعات آینده شروع به بهبود کند. از سوی دیگر، اگر فشار فروش ادامه یابد، LINK ممکن است به سطح 7.50 دلار سقوط کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.