منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: روند صعودی قیمت های LINK را به بالای سطح 8.56 دلار افزایش می دهد

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: روند صعودی قیمت های LINK را به بالای سطح 8.56 دلار افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که دارایی دیجیتال پس از افزایش 1.10 درصدی در 24 ساعت گذشته در حال حاضر با قیمت 8.56 دلار معامله می شود. ارزش بازار LINK اکنون 4 میلیارد دلار است و حجم معاملات آن در همان بازه زمانی به 1.2 میلیون دلار رسیده است. عملکرد قیمت این ارز دیجیتال در چند روز گذشته بسیار صعودی بوده است زیرا از سطح 8.0 دلار عبور کرده و حتی توانسته به مرز 8.83 دلار نیز برسد. LINK در حال حاضر در لیست CoinMarketCap در جایگاه 20 قرار دارد.

مقاومت برای LINK/USD 8.83 دلار است و اگر دارایی دیجیتال از این سطح بالاتر برود، می تواند منطقه 9.0 دلار را هدف قرار دهد. از جنبه منفی، پشتیبانی از LINK/USD در قیمت 8.44 دلار وجود دارد و اگر ارز دیجیتال شروع به کاهش کند، می تواند در سطح 8.0 دلار پشتیبانی پیدا کند.

تحلیل قیمت نمودار 1 روزه LINK/USD: گاوها با 8.83 دلار با چالش بزرگی روبرو هستند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می دهد که دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته به بالاترین حد و پایین ترین سطح خود رسیده است. اندیکاتور MACD در محدوده مثبت قرار دارد، اما اندیکاتور RSI نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که می تواند به این معنی باشد که یک اصلاح روی کارت است.

تصویر 66
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: Tradingview

باندهای بولینگر شروع به گسترش می‌کنند، که نشانه‌ای از این است که بازار شروع به افزایش سرعت کرده است. باند بالایی در حال حاضر روی 8.80 دلار است که بسیار نزدیک به سطح مقاومت اصلی است. دارایی دیجیتال برای ادامه روند صعودی باید روزانه بالاتر از این سطح بسته شود. با افزایش فشار خرید در بازار، خریداران توانسته‌اند قیمت‌ها را به بالاتر از میانگین‌های متحرک برسانند.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: توسعه اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی LINK نشان می دهد که دارایی دیجیتال برای مدتی در محدوده محدودی بین 8.44 دلار و 8.83 دلار معامله می شد، قبل از اینکه شروع به نزول کند و در سطح 8.44 دلار حمایت شود. دارایی دیجیتال اکنون یک بار دیگر شروع به حرکت کرده است زیرا گاوها تلاش می کنند قیمت ها را به بالای سطح 9.0 دلار برگردانند.

تصویر 67
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 58 معامله می شود که در قلمرو خنثی قرار دارد و نشانه روشنی از جهت گیری احتمالی بازار را ارائه نمی دهد. اندیکاتور MACD به ایجاد یک متقاطع نزدیک است و این می تواند به این معنی باشد که ما می توانیم موارد بیشتری را مشاهده کنیم. صعودی در بازار

باند بالایی بولینگر در حال حاضر 10.8 دلار است و دارایی دیجیتال باید روزانه بالاتر از این سطح بسته شود تا روند صعودی ادامه یابد. باند پایین بولینگر در حال حاضر 8.6 دلار است که نزدیک به سطح حمایت اصلی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که ارزهای دیجیتال در حال حاضر در یک روند صعودی هستند و با مقاومتی در سطح 8.83 دلار روبرو هستند. در صورتی که قیمت‌ها شروع به کاهش و حمایت در سطح 8.44 دلار کنند، حرکت نزولی می‌تواند به‌عنوان نبرد نزولی برای کنترل بازار ادامه یابد. شاخص فنی در هر دو بازه زمانی 4 ساعته و 1 روزه در حال حاضر سیگنال های متفاوتی را ارائه می دهد و پیش بینی اینکه بازار احتمالاً به کدام سمت حرکت می کند دشوار است.