منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: رالی صعودی قیمت LINK را به 6.82 دلار می رساند

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: رالی صعودی قیمت LINK را به 6.82 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که سکه در یک روند صعودی قوی قرار دارد. قیمت LINK در 24 ساعت گذشته بیش از 9 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در 6.82 دلار معامله می شود. این سکه در سطح 6.84 دلار با رد مواجه شد و در 6.35 دلار حمایت شد. گاوها در چند ساعت گذشته کنترل LINK را در دست داشتند. خرس ها نتوانستند قیمت ها را به زیر سطح حمایت 6.35 دلار برسانند. انتظار می‌رود که قیمت‌های LINK در کوتاه‌مدت به افزایش خود ادامه دهند زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. حجم معاملات 24 ساعته سکه 2.82 میلیارد دلار و ارزش بازار 404 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره‌ای برای یک روز: گاوها همچنان به افزایش قیمت‌های LINK ادامه می‌دهند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای 1 روز نشان می دهد که جفت LINK/USD بین یک مرز بالا و پایین معامله می شود، با مرز بالا در 6.84 دلار و مرز پایین در 6.35 دلار. سکه پس از شکست خرس ها به 6.82 دلار افزایش یافت. قیمت ها را به زیر سطح حمایت 6.35 دلار برسانید. بازار امروز با قیمت 6.75 دلار افتتاح شد و گاوها از زمان افتتاح کنترل بازار را در دست داشتند.

تصویر 173
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سکه در 61.11 است که نشان می دهد سکه در حال حاضر در منطقه بیش خرید قرار دارد. انتظار می رود که گاوها در کوتاه مدت قیمت ها را بالاتر ببرند زیرا واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) برای سکه در منطقه صعودی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های LINK/USD به بالای 6.82 دلار می رسد

تحلیل 4 ساعته قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که قیمت های زنجیره ای از الگوی مثلث نزولی خارج شده اند. قیمت LINK از سطح 6 دلار بالاتر رفته و در حال حاضر در 6.82 دلار معامله می شود. بازار بالا و پایین‌های بالاتری داشته است که نشان می‌دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. قیمت ها در 6.35 دلار حمایت شده اند و انتظار می رود که در کوتاه مدت با افزایش کنترل بازار ادامه دهند.

تصویر 174
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

شاخص های فنی چهار ساعته صعودی هستند زیرا میانگین متحرک بالاتر از قیمت است، در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سکه بالاتر از سطح 50 است. MACD برای سکه در منطقه صعودی قرار دارد و انتظار می رود با حفظ کنترل بازار توسط گاوها به افزایش ادامه دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند صعودی قوی را با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت های صعودی دنبال می کند. گاوها در حال حاضر بازار را تصاحب کرده اند و روند نزولی با اوج های بالاتر و پایین تر جایگزین شده است. انتظار می‌رود که قیمت‌های LINK همچنان به روند صعودی خود ادامه دهند زیرا شاخص‌های فنی صعودی هستند. گاوها برای ادامه روند صعودی باید از سطح 6.84 دلار عبور کنند، در حالی که خرس ها باید قیمت ها را به زیر 6.35 دلار برسانند تا روند نزولی معکوس شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.