منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: خرس ها با کاهش قیمت به 6.69 دلار روند نزولی خود را حفظ می کنند

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: خرس ها با کاهش قیمت به 6.69 دلار روند نزولی خود را حفظ می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشانه هایی از روند نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. اگر وضعیت بازار را از یک نگاه کلی تحلیل کنیم، چند هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است. روند نزولی ثابت در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده شده است. اما این وضعیت منفی فرصتی را برای خریدارانی که منتظر قیمت کمتر هستند، فراهم کرده است، زیرا قیمت LINK/USD در بازار به پایین‌ترین سطح 6.69 دلار رسیده است.

LINK/USD در زمان نگارش 20.84% ​​زیان قوی داشته است، با ارزش بازار 3,369,254,820 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 1,972,281,604 دلار.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: با کاهش بیشتر سطح قیمت، فعالیت نزولی در اوج خود را کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink روند نزولی را برای ارزهای دیجیتال تأیید می کند، زیرا ارزش LINK/USD در حال افت است. درجه قابل توجهی از کاهش ارزش سکه به دلیل افزایش فشار نزولی شناسایی شده است. اگر فروشندگان ثابت قدم باشند، می توان پیش بینی کرد که قیمت در چند هفته آینده کاهش بیشتری خواهد داشت. قیمت اکنون در 6.69 دلار است که اگر آن را با میانگین متحرک (MA) 7.96 دلار مقایسه کنیم، سطح نسبتاً پایین تری است.

تصویر 134
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا است که توسط گروه های بولینگر پیشنهاد شده است. انتهای بالایی شاخص باندهای بولینگر اکنون در موقعیت 8.84 دلار است، در حالی که قسمت پایینی آن در 6.25 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز کاهش یافته است و در حال حاضر در نزدیکی مرز کمتر از خرید معامله می شود زیرا امتیاز به شاخص 56.83 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: گاو نر نمی تواند اقدام قیمت را بالاتر از این کند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Chainlink روند نزولی را دیکته می کند و همچنین خرس ها به طور قابل توجهی عمل می کنند. اگرچه گاوها موفق شدند ارزش سکه را در ساعات اولیه روز ارتقا دهند و در تلاشند تا سطح قیمت را در زمان انتشار نیز بالا ببرند، خرس‌ها با افت قیمت چهار ساعت زودتر موقعیت برنده خود را با موفقیت تضمین کردند. این آسیب منجر به کاهش ارزش قیمت تا مرز 6.69 دلار شده است. اگر شاخص میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، ارزش آن در حال حاضر 7.66 دلار است.

تصویر 135
LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته. منبع: TradingView

میانگین باندهای بولینگر به دلیل روند نزولی ثابت به 8.09 دلار کاهش یافته است. باند بالایی شاخص باندهای بولینگر اکنون به علامت 9.43 دلار و باند پایینی به علامت 6.75 دلار رسیده است. منحنی RSI در منطقه کم فروش با شاخص 46.54 معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink از فروشندگان پشتیبانی می کند، زیرا کاهش مداوم در ارزش LINK/USD مشاهده می شود. قیمت در 24 ساعت گذشته به 6.69 دلار کاهش یافت، زیرا خرس‌ها حتی امروز نیز در بازی پیشرو بودند. اگر سطح حمایت 6.44 دلار قوی بماند، ممکن است فشار نزولی ادامه یابد و منجر به کاهش بیشتر قیمت‌ها شود. با این حال، اگر سطح مقاومت 9.37 دلار در هفته های آینده شکسته شود، خریداران می توانند نقطه ورود قیمت بالاتری را هدف قرار دهند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.