منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: حرکت نزولی صعود LINK به بالای 6.35 دلار را متوقف می کند

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: حرکت نزولی صعود LINK به بالای 6.35 دلار را متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که وضعیت فعلی بازار برای توکن های LINK طی چند ساعت گذشته روند نزولی را تجربه کرده است، با سطوح پشتیبانی در 5.72 دلار و سطوح مقاومت کمی بالاتر از 6.35 دلار باقی مانده است. با وجود این رکود اخیر، نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد حرکت نزولی ممکن است شروع به فروکش کند، که می تواند به معنای حرکت صعودی قیمت در آینده نزدیک باشد.

امروز سطوح قیمت به 6.27 دلار کاهش یافت، با این حال، زیان‌ها تا کنون کنترل شده‌اند. همچنین مشاهده شده است که گاوها تلاش خود را برای بهبودی انجام می دهند، با این حال روندهای امروزی به نفع خرس هایی بوده است که تلاش می کنند به زیر 6.35 دلار برسند، اما این امکان وجود دارد که روند هر زمانی صعودی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نمودار قیمت یک روزه: LINK با ناراحتی نزولی در 6.18 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink کاهش جزئی قیمت Chainlink را دیکته می کند، پس از اینکه بازار با نزولی 6.35 دلار مواجه شد و قیمت به 6.27 دلار کاهش یافت. کندل قرمز کوچک نشان دهنده کاهش جزئی در ارزش است زیرا خطوط روند به طور ناگهانی به سمت پایین حرکت می کنند. LINK/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 6.24 درصد کاهش یافته است، با حجم معاملات 24 ساعته 422 میلیون دلار. ارزش کل بازار در 24 ساعت گذشته بیش از 2.42 درصد کاهش یافته و در حال حاضر به 3.06 میلیارد دلار رسیده است.

تصویر 237
تحلیل قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

نوسانات همانطور که مشاهده می شود هنوز بالا است، که یک سیگنال امیدوارکننده برای خریداران در آینده است. ارزش بالای باند بولینگر 7.08 دلار و مقدار پایین آن 5.79 دلار است. میانگین متحرک (MA) 7.08 دلار است در حالی که میانگین ارزش بولینگر 6.26 دلار در نمودار LINK/USD یک روزه است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت کمی رو به پایین را نشان می دهد که مقدار آن تا شاخص 52.41 کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار کندل استیک 4 ساعته که تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink را نشان می دهد، امروز ضرر را برای دارندگان ارزهای دیجیتال نشان می دهد. چند ساعت گذشته برای ارزهای دیجیتال بسیار مهم بوده است، زیرا سطوح قیمت به کاهش خود ادامه داد تا اینکه به سطح 5.72 دلار رسید و سپس پشتیبانی ظاهر شد و قیمت تا مرز 6.27 دلار بهبود یافت.

تصویر 238
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/ USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) 6.18 دلار درست زیر قیمت فعلی بوده است. خط روند یک حرکت صعودی را دنبال می کند و نوسانات همچنان به صورت ساعتی کاهش می یابد زیرا باند بالایی بولینگر به 6.18 دلار رسیده است و باند پایینی به 5.76 دلار رسیده است. RSI پس از افت قابل توجهی شروع به بهبود کرد تا اینکه در شاخص 37.66 به عقب رسید.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که امروز، قیمت Chainlink پس از کاهش به 6.27 دلار، یک شوک نزولی دریافت کرده است. اگر سطوح حمایت قوی بماند و این روند قیمت معکوس شود، ممکن است صعودی ظاهر شود. با این حال، چند شاخص فنی دیگر وجود دارد که نشان می دهد ممکن است یک حرکت صعودی در افق باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.