منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: حرکت صعودی LINK را به 8.20 دلار می رساند

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: حرکت صعودی LINK را به 8.20 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای، طرف صعودی بر بازار حاکم است، با افزایش قیمت به طور منظم. این از طریق روند صعودی روزانه مشاهده می‌شود، با حمایت 7.68 دلار و مقاومت در 8.31 دلار. LINK/USD در حال حاضر با قیمت 8.20 دلار معامله می شود که نشان دهنده فشار قوی خریداران در بازار و افزایش تقاضا برای این ارز دیجیتال است.

گاوها و خرس‌ها در حال حاضر در نبردی برای کنترل بازار هستند، اما با حرکت صعودی که قیمت‌ها را بالاتر می‌برد، نشان می‌دهد که خریداران در حال حاضر در حال تسلط هستند. این به طور بالقوه می تواند منجر به شکست بالاتر از مقاومت و افزایش بیشتر قیمت برای Chainlink شود.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: سیگنال سبز برای خریداران با ادامه حاکمیت گاوها

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت Chainlink علائم صعودی را نشان می دهد، با افزایش سطوح قیمت، اگرچه هفته گذشته برای گاوها نامطلوب بوده است زیرا سطوح قیمت ها همچنان در حال کاهش بوده است. با این حال، امروز روند صعودی است و قیمت تا 8.20 دلار بهبود یافته است. ارزش این سکه طی 24 ساعت گذشته 4.65 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار Chainlink 4,039,427,896 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 663,649,017 دلار است.

تصویر 50
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) به 7.60 دلار رسیده است که هنوز بالاتر از سطح قیمت فعلی است. باندهای بولینگر ارزش خود را حفظ می کنند، که نشان دهنده عدم تغییر قابل توجه در نوسان است و به میانگین ارزش 7.26 دلار می رسد. باند بولینگر بالایی با ارزش 8.11 دلار و باند پایینی در ارزش 6.42 دلار وجود دارد، نمودار کندل استیک 1 روزه شاخص RSI 52.99 را نشان می دهد و شیب رو به بالا نشانگر به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند. بازار.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink در جهت صعودی حرکت می کند و مقاومت نیز در سطح قیمت فعلی 8.20 دلار وجود دارد. طی ساعات گذشته، عملکرد قیمت تحت کنترل گاوها بوده است، با این حال گاوها باید به بالای 8.31 دلار دست پیدا کنند. میانگین متحرک بالاتر رفته و به ارزش 7.93 دلار رسیده است. در عین حال، میانگین ارزش باندهای بولینگر به رقم 7.80 دلار رسیده است.

تصویر 51
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

نوسانات نسبتاً زیاد است زیرا باندهای بولینگر منطقه بیشتری را پوشش می دهند که نشانه مثبتی برای آینده است. ارزش بالای باندهای بولینگر 8.22 دلار است، در حالی که ارزش پایین تر در نمودار قیمت LINK/USD 4 ساعته 7.39 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر با شاخص 55.15 در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود. با این حال، منحنی اندیکاتور در حال افقی شدن است که به مقاومت از سمت نزولی اشاره دارد.

تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink حرکت فزاینده ای را برای گاوها نشان می دهد. مقاومت در سطح 8.31 دلار وجود دارد و اگر روند امروز در ساعات آینده ادامه یابد، ممکن است ارز دیجیتال از آن عبور کند. با ورود خریداران بیشتر و بیشتر به بازار، تغییرات عمده در روند بازار انتظار می رود. با این حال، ارز دیجیتال ممکن است برای چند ساعت اصلاح شود زیرا منحنی RSI در نمودار 4 ساعته در حال صاف شدن است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.