منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: اصلاح صعودی برای جفت LINK/USD در حال انجام است. قبل از نیمه شب به بالای 7 دلار خواهد رسید

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: اصلاح صعودی برای جفت LINK/USD در حال انجام است. قبل از نیمه شب به بالای 7 دلار خواهد رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که جفت LINK/USD در یک روند جانبی معامله می شود. گاوها نتوانسته اند قیمت را به بالای مقاومت 7 دلار برسانند و خرس ها نتوانسته اند آن را به زیر سطح حمایت 6.5 دلار برسانند. RSI نزدیک به سطح 50 است که نشان می دهد بازار اکنون بلاتکلیف است. بنابراین، این احتمال وجود دارد که قیمت به زودی شاهد شکست در هر جهت باشد. اگر قیمت از 7 دلار شکسته شود، می تواند روند صعودی خود را از سر بگیرد و به سمت سطوح مقاومت بعدی خود در 8 دلار و 9 دلار حرکت کند. از سوی دیگر، اگر قیمت به زیر 6.5 دلار برسد، می تواند به سمت سطح حمایت بعدی خود در 6.25 دلار کاهش یابد.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال 2.9 میلیارد دلار است و حجم آن در مدت مشابه 678 میلیون دلار است. دارایی دیجیتال در حال حاضر دهمین ارز بزرگ از نظر ارزش بازار است. بر اساس تحلیل قیمت Chainlink، برای یک هفته، جفت LINK/USD بین سطح حمایت 4.50 دلار و سطح مقاومت در 5.80 دلار تثبیت شده بود. دیروز، زمانی که ارز دیجیتال از مرز 6 دلار عبور کرد، صعودی شد. کریپتوکارنسی قبل از سقوط از مرز 6 دلار گذشت و Chainlink یکی از دارایی های دیجیتالی با بهترین عملکرد برای 24 ساعت بوده است.

عملکرد قیمت پیوند زنجیره ای در نمودار روزانه: پشتیبانی LINK/USD با قیمت 6.5 دلار وجود دارد

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Chainlink نشان می دهد که جفت LINK/USD 3.2٪ افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 6.61 دلار معامله می شود. ارزش بازار دارایی دیجیتال 2.37 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 1.16 میلیارد دلار است. از جنبه نزولی، سطح حمایت مهم در 6 دلار در حال شکل گیری است که احتمالاً هر گونه کاهش بیشتر قیمت را متوقف می کند. در روند صعودی، گاوها باید قیمت را به بالای سطح مقاومت 7 دلار برسانند تا روند صعودی را از سر بگیرند. سطوح مقاومت بعدی به ترتیب در 8 دلار و 9 دلار یافت می شوند. بازار کلی ارزهای دیجیتال در مرحله یکپارچگی است زیرا بسیاری از دارایی‌های دیجیتال عمده در چند روز گذشته محدود به محدوده بوده‌اند.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

شاخص باند بولینگر نشان می دهد که بازار احتمالاً در جلسات معاملاتی آینده نوسانات قابل توجهی را تجربه خواهد کرد. شاخص واگرایی میانگین متحرک یک متقاطع صعودی را تشکیل داده است که نشان می دهد قیمت Chainlink افزایش خواهد یافت. شاخص RSI در حال حاضر بالای 50 است که نشان می دهد بازار در وضعیت خوبی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در یک بازه زمانی 4 ساعته: جفت LINK/USD گاوها برای حفظ کنترل دست از پا می افتند

نمودار قیمت 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که بازار با یک مانع قابل توجه 7 دلاری روبرو است. اگر قیمت از این مانع عبور کند، پتانسیل افزایش تا 8 دلار را دارد. سطح پشتیبانی این ارز دیجیتال 6.5 دلار است. اندیکاتور MACD در نمودار قیمت چهار ساعته نشان می دهد که بازار در یک روند مثبت است و خط سیگنال بالای هیستوگرام است.

تصویر 312
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر نزدیک به 50 است. در نتیجه، بازار اکنون بلاتکلیف است. بنابراین، این احتمال وجود دارد که قیمت به زودی شاهد شکست در هر جهت باشد. اگر قیمت به بالای ۷ دلار برسد، می‌تواند روند صعودی خود را از سر بگیرد و به سمت سطوح مقاومت بعدی خود در ۸ و ۹ دلار حرکت کند. از سوی دیگر، اگر قیمت به زیر 6.5 دلار برسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره زنجیره ای نشان می دهد که بازار در یک روند مثبت و با افزایش قیمت ها قرار دارد. روند فعلی بازار برای Chainlink صعودی است و قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. شاخص های فنی Chainlink همگی به افزایش قیمت ها به زودی اشاره می کنند. با این حال، اگر قیمت‌ها شروع به کاهش کنند، نزدیک‌ترین سطوح پشتیبانی 6.5 دلار و (LINK) هستند، جایی که در 24 ساعت گذشته با افزایش متوسط ​​ارزش دارایی دیجیتال در حدود 6.6 دلار معامله شده است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.