منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: ارزش ارز دیجیتال پس از یک جهش ناگهانی به 8.63 دلار ارتقا می یابد.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: ارزش ارز دیجیتال پس از یک جهش ناگهانی به 8.63 دلار ارتقا می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اقدام اخیر قیمت در تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که سکه همچنان از شتاب صعودی برخوردار است. تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره‌ای برای امروز نشان می‌دهد که سکه روز خود را با قدرت شروع کرده است، و خریداران قیمت را به بالاتر از 8.09 دلار رسانده‌اند. بازار در هفته گذشته در رکود بوده است زیرا به نظر می رسد گاوها تمایلی به رها کردن کنترل خود در بازار ندارند.

قیمت LINK/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 5.01 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در 8.63 دلار معامله می شود. ارزش بازار این سکه 4.23 میلیارد دلار است و در CoinMarketCap در رتبه 21 قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته سکه 783 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای نمودار قیمت یک روزه: گاوهای نر موفق در بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink روند صعودی را برای امروز تأیید می کند زیرا ارزش سکه بهبود قابل توجهی را تجربه کرده است. اگرچه قبلاً ارزش سکه متضرر شده بود، اما امروز با توجه به صعودی بودن حرکت قیمت و حرکت صعودی خط روند قیمت، تلاش از سوی خریداران قابل تحسین و تداوم بود.

تصویر 71
منبع: Trading View

امتیاز میانگین متحرک (MA) که در حال حاضر 7.84 دلار است، کاملاً حمایت کننده است و خریداران در تلاش هستند تا قیمت را در این سطح حفظ کنند. نوسانات در نمودار قیمت یک روزه نسبتاً زیاد است، باند بالایی بولینگر 8.48 دلار و باند بولینگر پایینی 6.23 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از بهبود امروز به شاخص 55.00 رسیده است و در صورت ادامه فعالیت خرید در بازار، به بهبود بیشتر ادامه خواهد داد.

پیوند / نمودار قیمت 4 ساعته USD: ارز دیجیتال از موانع پیشی گرفته و به 8.63 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink به نفع طرف صعودی است زیرا افزایش شدید ارزش LINK/USD در چند ساعت گذشته مشاهده شد. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تا کنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل روند صعودی تا 8.63 دلار افزایش یافت. به طور کلی قیمت در 12 ساعت گذشته به سمت بالا حرکت کرده است.

تصویر 72
منبع: Trading View

در عین حال، میانگین متحرک در 8.46 دلار معامله می شود، درست کمتر از ارزش فعلی بازار، که نشان می دهد روند صعودی کوتاه مدت احتمالاً در بازار ادامه خواهد داشت. باندهای بولینگر اخیراً کاملاً بی ثبات بوده و باند بولینگر بالایی و باند بولینگر پایینی در حال گسترش هستند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 63.17 قرار دارد و در حال صعود است که نشان می دهد احتمالاً فعالیت خرید در بازار ادامه خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای به این نتیجه می رسد که قیمت های LINK در حال حاضر به شیوه ای صعودی معامله می شوند و احتمالاً در کوتاه مدت بالاتر خواهند رفت زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، خرس‌ها ممکن است تلاش کنند تا بازگردند و قیمت‌ها را پایین بیاورند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.