منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD پس از یک دوره نزولی در 53.58 دلار تثبیت می شود

تحلیل قیمت لایت کوین: LTC/USD پس از یک دوره نزولی در 53.58 دلار تثبیت می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد. خرس‌ها دوباره نمودارهای قیمت را تصاحب کردند و سطح قیمت را به 53.58 دلار کاهش دادند، زیرا احساسات بازار نسبت به LTC/USD نزولی است. فشار فروش در ابتدای جلسه معاملاتی امروز وارد شد، اما روند در چهار ساعت اول نامشخص باقی ماند و پس از آن، خرس ها از گاوها پیشی گرفتند. خط روند قیمت منحنی نزولی را نسبت به دیروز نشان می دهد که در سطح 53.03 دلار پایین است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: قیمت لایت کوین پس از یک دوره نزولی 1 درصد کاهش می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بوده و از هم اکنون به نزول خود ادامه می دهد و جفت LTC/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 53.58 دلار معامله می شود. روند قیمت نسبت به دیروز نزولی بود و امروز به نظر می رسد قیمت در حال کاهش است. حجم معاملات در حال حاضر 361 میلیون دلار است، ارزش بازار 3.8 میلیارد دلار است و در مجموع سکه در 24 ساعت گذشته 1 درصد از دست داده است.

تصویر 5
منبع: نمای معاملاتی

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 48.75 قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می دهد روند نزولی فعلی ممکن است به زودی معکوس شود، اما در حال حاضر، جو بازار نزولی است. نشانگر MACD نزولی است زیرا خط سیگنال بالای شمعدان قرار دارد و گاوها باید به زودی کنترل را در دست بگیرند تا آن را برگردانند. SMA 50 در حال حاضر 53.95 دلار است و SMA 200 در 51.08 دلار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت نزولی است زیرا SMA 200 بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ارزش LTC/USD پس از احیا به 53.58 دلار می رسد

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین کاهش مداوم قیمت را نشان می دهد و امروز تلاش صعودی قابل توجهی مشاهده نشده است. گاوها و خرس‌ها دائماً موقعیت‌های پیشرو را عوض می‌کردند، اما اکنون خرس‌ها در راس کار هستند. انتظار می رود بازار امروز کاملاً نوسان داشته باشد زیرا سطح قیمت ها به سطح حمایت اصلی نزدیک شده است.

تصویر 6
منبع: نمای معاملاتی

نوسانات در حال کاهش است، که نشان می دهد که روندهای آینده بازار ممکن است به حمایت از خریداران ارزهای دیجیتال تبدیل شود. اگر SMA را مورد بحث قرار دهیم، SMA کوتاه مدت 50 بسیار کمتر از قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد بازار ممکن است مقاومتی در حدود سطح 54.99 دلار ببیند. از سوی دیگر، اگر به بلندمدت 200 SMA نگاه کنیم، بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است و ممکن است به عنوان یک سطح حمایتی اصلی در صورت شکست نزولی عمل کند.

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل تمایل نزولی نشان داده شده توسط قیمت به 47.82 کاهش یافته است. MACD کاملاً نزولی به نظر می رسد و به نظر می رسد بازار در حال از دست دادن حرکت صعودی خود است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

با نگاهی به تحلیل قیمت لایت‌کوین، می‌توان گفت که بازار در حال حاضر تحت یک طلسم نزولی قرار دارد و در صورت تسلط خرس‌ها بر بازار، ممکن است یک شکست نزولی رخ دهد. سطوح حمایت و مقاومت اصلی به ترتیب 53.03 دلار و 54.99 دلار هستند. بسته شدن نزولی به زیر علامت 53.03 دلار ممکن است منجر به روند نزولی به سمت سطح 52 دلار شود و شکسته شدن بالاتر از علامت 54.99 دلار ممکن است منجر به روند صعودی به سطح 55 دلار شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.