منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با تداوم احساسات نزولی قیمت را به 87.67 دلار کاهش داد

تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با تداوم احساسات نزولی قیمت را به 87.67 دلار کاهش داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین روند نزولی قوی را برای ارز دیجیتال امروز نشان می دهد، زیرا ارزش سکه کاهش قابل توجهی داشته است. روند کاهشی مداوم ارزش ارز دیجیتال را به 87.67 دلار کاهش داده است. اگرچه گاوها در روز گذشته بر بازار تسلط داشتند، خرس ها در چند ساعت گذشته تلاش کرده اند موقعیت برنده را تضمین کنند. پیش بینی می شود روند نزولی در هفته آینده تشدید بیشتری داشته باشد.

LTC/USD در 24 ساعت گذشته 1.65 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در 87.67 دلار معامله می شود. ارزش بازار این ارز دیجیتال 6.30 میلیارد دلار و حجم 24 ساعته آن 466 میلیون دلار است که طبق داده‌های CoinMarketCap سیزدهمین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: ارزش سکه پس از نزولی به 87.67 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت لایت کوین روند نزولی را برای بازار نشان می دهد، زیرا فشار فروش قوی در طول روز مشاهده شد. منحنی قیمت به دلیل ادامه موج نزولی شیب نزولی را نشان می دهد. کندل های قرمز برتری نزولی را نشان می دهند و قیمت در 24 ساعت گذشته به 87.67 دلار کاهش یافت. اگرچه گاوها زودتر بازار را کنترل کردند، اما روند فعلی نسبتا نزولی است. قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک (MA) 87.95 دلار است، اما اندازه شکاف در حال کاهش است.

تصویر 576
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) یک ساختار بازار نزولی را به دلیل روند نزولی مداوم نشان می دهد. خط MACD در منطقه منفی قرار دارد و افزایش فشار فروش را در طول روز نشان می دهد، زیرا خط سیگنال به زیر سطح -0.36 حرکت می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در منطقه فروش قرار دارد و در حال حاضر 65.50 است. جو بازار همچنان نزولی است و انتظار می رود روند فعلی تا زمانی که سطح حمایت قوی در 83.63 دلار ظاهر شود ادامه یابد.

تحلیل قیمت لایت کوین: موج نزولی با کاهش بیشتر قیمت به 87.67 دلار ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که خرس ها مجدداً موقعیت پیشرو در نمودار قیمت ساعتی را اشغال می کنند، زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته یک حرکت نزولی را دنبال کرد. اگرچه در چند ساعت گذشته تغییرات مداومی در روند قیمت ها وجود داشته است، خرس ها در حال حاضر برنده بازی هستند. با بازگشت موفقیت آمیز خرس ها، ارزش سکه به 87.67 دلار کاهش یافت.

تصویر 577
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) نیز در منطقه نزولی قرار دارد، با ارزش MA 50 روزه 91.51 دلار و ارزش MA 20 روزه 87.90 دلار است. MACD نیز در منطقه منفی قرار دارد و خط MACD افزایش فشار فروش را نشان می دهد. ارزش RSI در 47.82 است که همچنان پایین تر از خط وسط است که نشان دهنده تمایل بازار نزولی است. نمودار نشان می دهد که ارزش سکه ممکن است به کاهش خود ادامه دهد تا زمانی که سطح حمایت 83.63 دلار را در ساعات آینده آزمایش کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین به این نتیجه رسید که موج نزولی همچنان بازار را تحت کنترل دارد زیرا ارزش سکه به 87.67 دلار کاهش یافت. فشار فروش قوی برای ساعت ها ادامه داشت و انتظار می رود تا زمانی که سطح حمایت قوی ظاهر شود، ادامه یابد. گاوها اگر می خواهند روند فعلی را معکوس کنند، باید کنترل خود را دوباره به دست آورند و قیمت را بالاتر از سطح مقاومت 89.64 دلار افزایش دهند. با این حال، تا آن زمان، انتظار می رود یک ساختار بازار نزولی همچنان پابرجا بماند.