منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت LTC پس از چرخش نزولی به 50.45 دلار سقوط کرد

تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت LTC پس از چرخش نزولی به 50.45 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان می دهد که این ارز دیجیتال در حال حاضر 50.45 دلار معامله می شود. بازار در چند ساعت گذشته شاهد نوسانات جزئی بوده است. با این حال، روند کلی به نظر نزولی است. سطوح قیمت برای رسیدن به سطح 50.42 دلار که به عنوان پشتوانه قوی برای بازار عمل می کند، پایین آمده است، در حالی که مقاومت در سطح 51.96 دلار وجود دارد.

خرس‌ها تمایل دارند قیمت را بیشتر از قیمت فعلی پایین بیاورند تا به لغزش نزولی خود که در چند ساعت گذشته ادامه داشته است، ادامه دهند. سکه طی 24 ساعت گذشته 2.22 درصد کاهش داشته است، حجم معاملات سکه 342 میلیون دلار و ارزش بازار 3.69 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: روند نزولی با کاهش قیمت به 50.45 دلار تشدید می‌شود.

نمودار قیمت یک روزه که تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین را نشان می دهد، بار دیگر به نفع خرس ها است، زیرا آنها پس از یک دوره صعودی ناچیز، شتاب خود را به دست آورده اند. پس از اینکه خرس ها دوباره کنترل بازار را در دست گرفتند، قیمت به 50.45 دلار کاهش یافت. بازار امروز در سطح 51.00 دلار افتتاح شد و از آن زمان تاکنون روند نزولی داشته است زیرا گاوها نتوانسته اند کنترل حرکت بازار را در دست بگیرند.

تصویر 292
منبع: TradingView

میانگین‌های متحرک نمایی همگی به صورت نزولی در کنار هم قرار می‌گیرند زیرا قیمت در زیر آنها معامله می‌شود. متحرک نمایی 20 روزه (50.66 دلار) به کندل استیک ها نزدیک تر است و پس از آن متحرک نمایی 50 روزه (51.67 دلار) با قیمت فعلی فاصله بیشتری دارد که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای کندل استیک ها قرار دارد که نشان می دهد خرس ها بر حرکت بازار کنترل دارند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 43.21 قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر شرایط فروش یا خرید بیش از حد ندارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: ارز دیجیتال با کاهش قیمت تا 50.45 دلار آسیب می بیند.

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که حرکت نزولی منجر به کاهش بیشتر در ارزش قیمت شده است. پس از غلبه بر پیشرفت هایی که از سمت صعودی حاصل می شود، قیمت به 50.45 دلار کاهش یافته است. از آنجایی که گاوها نیز در طول روز عملکرد خوبی از خود نشان دادند، اما در نهایت، خرس ها از آنها بهتر عمل کردند.

تصویر 291
منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز افت شدیدی را دنبال کرد، زیرا نزدیک به مرز کم فروش رسیده و در ارزش شاخص 46.84 معامله می شود. نشانگر MACD در بازه زمانی 4 ساعته نیز در منطقه نزولی قرار دارد، زیرا خط سیگنال در موقعیتی بالاتر از کندل استیک ها قرار دارد که نشان دهنده بازار نزولی برای LTC است. هر دو EMA در ناحیه نزولی به سمت پایین شیب دارند، که نشان دهنده این است که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزولی است و احتمالاً فشار نزولی بیشتری در بازار مشاهده خواهد شد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته لایت کوین تأیید شده است، قیمت امروز با کاهش روبرو شد. اگرچه بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد، اما این امکان وجود دارد که گاوها کنترل را پس بگیرند و قیمت ها را بالاتر ببرند. با این حال، بعید است که این اتفاق در کوتاه مدت رخ دهد، زیرا همه شاخص های بازار نشان دهنده پتانسیل نزولی بیشتر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.