منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لایت کوین: طلسم صعودی قیمت LTC را به 51.28 دلار می رساند

تحلیل قیمت لایت کوین: طلسم صعودی قیمت LTC را به 51.28 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین صعودی است و جفت LTC/USD تا سطح 51.28 دلار افزایش یافته است. اقدام قیمت اخیراً یک الگوی شمعدانی افزایشی ایجاد کرده است که نشان می‌دهد خرس‌ها کنترل خود را از دست می‌دهند. در حال حاضر، قیمت دقیقا زیر مرز بالای کانال در 52.48 دلار است. شکست بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که لایت کوین سطح مقاومت بعدی را در سطح 52.85 دلار هدف قرار دهد. از سوی دیگر، شکست در عبور از 52.48 دلار ممکن است منجر به عقب نشینی قیمت برای تست پشتیبانی در سطح 50.68 دلار شود.

حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 379,021,685 دلار رسیده است. بنابراین، گاوها باید مراقب باشند زیرا یک حرکت نزولی می تواند روند صعودی را باطل کند، قیمت لایت کوین در حال حاضر در منطقه شکست قرار دارد و حرکت در هر جهت می تواند آهنگ حرکت بعدی را ایجاد کند. ارزش بازار برای قیمت لایت کوین در حال حاضر 3,660,578,748 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: با نزدیک شدن قیمت لایت کوین به 51.28 دلار، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال با یک اعتصاب صعودی مواجه شده و موفق شده است از سطح 51.00 دلار عبور کند. این حرکت باعث شده است که جفت LTC/USD سطح 51.28 دلار را هدف قرار دهد، که علامت تجاری فعلی در این زمان از نوشتن است. اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 60.00 قرار دارد که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. حرکت به منطقه اشباع خرید می تواند باعث شود که لایت کوین مقاومت 40.40 دلاری را هدف قرار دهد، در حالی که حرکت به منطقه اشباع فروش ممکن است شاهد آزمایش حمایت در 50.68 دلار باشد.

تصویر 195
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

SMA 50 در حال حاضر از جفت LTC/USD پشتیبانی می کند زیرا در زیر قیمت معاملاتی فعلی قرار دارد. با این حال، SMA 200 به آرامی در حال رسیدن است و تقاطع بین این دو میانگین متحرک می تواند باعث شود که لایت کوین قیمت های بالاتری را هدف قرار دهد. پاکت میانگین متحرک (MA) گسترده شده است، که نشان می دهد بازار در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: LTC بیش از 1.01 درصد در روز افزایش می یابد

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه، می بینیم که قیمت LTC/USD بیش از 1.01 درصد افزایش یافته است زیرا گاوها به دنبال هدف قرار دادن سطح مقاومت 52.48 دلار هستند. گاوهای نر توانسته اند از سد ایجاد شده توسط الگوی مثلث نزولی عبور کنند. خرس‌ها ممکن است سعی کنند قیمت‌ها را به سطح حمایت 50.68 دلار برگردانند، اما گاوها نشانه‌هایی قوی از کنترل نشان می‌دهند.

تصویر 196
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد، زیرا SMA 50 بالاتر از SMA 200 قرار دارد. SMA 50 در حال حاضر 52.65 دلار است، در حالی که SMA 200 در نمودار 24 ساعته 51.26 دلار است. میانگین متحرک در سطح 51.30 دلار است، و با عبور از این سطح می‌توان لایت کوین را به سطح بعدی هدف قرار داد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) با سرعت بیشتری در حال افزایش است و به شاخص 45.25 رسیده است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

از تجزیه و تحلیل فوق، می توان نتیجه گرفت که قیمت لایت کوین دارای یک سوگیری صعودی خفیف است. دارایی دیجیتال در حال حاضر در یک نقطه اتصال کلیدی معامله می شود و یک شکست از هر طرف محدوده می تواند آهنگ حرکت بعدی را ایجاد کند. هر دو شاخص فنی ساعتی و روزانه در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارند و نشان می دهند که گاوها در بازار دست بالا را دارند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.