منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لایت کوین: روند صعودی LTC/USD برای صعود به بالای 52.13 دلار آماده می شود

تحلیل قیمت لایت کوین: روند صعودی LTC/USD برای صعود به بالای 52.13 دلار آماده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش بیشتری داشته است. قیمت در مسیر احیای خود است و با ثبات روند صعودی تا سطح 52.13 دلار در طول روز بهبود یافته است. هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است. یک روند صعودی ثابت در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده می شود. بهبود بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند

کریپتوکارنسی اخیراً با فشار خرید قوی مواجه شده است و به نظر می رسد در میان مدت به حرکت صعودی خود ادامه دهد. قیمت لایت کوین در چند روز گذشته حول سطح 50 تا 52 دلار در نوسان بوده است و یک شکست بالاتر از این می تواند منجر به حرکت قیمت ها به سمت منطقه 54.00 دلاری در کوتاه مدت شود. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر حدود 301 میلیارد دلار است و ارزش کل بازار 3.72 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: روند صعودی باعث افزایش قیمت تا 52.13 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه روند صعودی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند، زیرا ارزش LTC/USD به طور قابل توجهی افزایش یافته است. درجه قابل توجهی از افزایش در ارزش سکه به دلیل تلاش های صعودی در حال ظهور است. در صورت پافشاری خریداران می توان پیش بینی کرد که قیمت در ساعات آینده افزایش بیشتری خواهد داشت. قیمت در حال حاضر 52.13 دلار است، زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 0.26 درصد ارزش داشت و خط روند هفتگی نیز صعودی است.

تصویر 320
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

قیمت در روزهای اخیر روند صعودی داشته است و اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 43.71 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد، به این معنی که ممکن است در کوتاه مدت عقب نشینی رخ دهد. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها می توانند به حرکت بالاتر ادامه دهند. سکه بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه معامله می شود که یک علامت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: LTC صعودی را در 52.13 دلار حفظ می کند

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها توانسته اند پس از یک دوره تثبیت قیمت ها را بالاتر ببرند. قیمت‌ها در حال حاضر بالاتر از سطح 52.00 دلار معامله می‌شوند، زیرا بازار اوج‌ها و پایین‌ترین قیمت‌ها را تشکیل داده است. LTC/USD بین سطح حمایت 51.83 دلار و سطح مقاومت 52.47 دلار معامله می شود که برای صعود بیشتر نیاز به شکست بالاتر از سطح دومی است.

تصویر 321
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 53.79 قرار دارد که در قلمرو خنثی قرار دارد و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت در هر دو جهت حرکت کنند. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد اما نزدیک به خط سیگنال است و نشان می دهد که قیمت ها می تواند در کوتاه مدت تثبیت شوند. میانگین متحرک 20 روزه (MA) در حال حاضر روی 34.34 دلار است و میانگین متحرک 50 روزه روی 33.54 دلار است که هر دو نشانه های صعودی هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه و چهار ساعته تایید شده است، قیمت یک بار دیگر افزایش یافته است. قیمت امروز به دلیل روند صعودی حاکم بر بازار، حرکت صعودی را دنبال کرده است. از آنجایی که گاوها در ۲۴ ساعت گذشته روی صندلی رانندگی نشسته‌اند، اگر خرس‌ها فعالیتی نشان دهند، ممکن است در ساعات آینده اصلاحی ظاهر شود. اما اگر شتاب خرید ادامه یابد، LTC ممکن است بالاتر از مرز 52.47 دلار صعود کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.