منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لایت کوین: خط روند نزولی دست نخورده، LTC به زیر 53.54 دلار سقوط کرد

تحلیل قیمت لایت کوین: خط روند نزولی دست نخورده، LTC به زیر 53.54 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 82
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال بار دیگر با ضرر مواجه شده است زیرا امروز فروش سنگینی مشاهده شده است. قیمت در روز گذشته بهبود قابل توجهی داشت، اما امروز کاهش عمده قیمت گزارش شده است. اگرچه یک بازه صعودی نیز در روز مشاهده شد و فرصت‌هایی برای صعود ظاهر شد، خرس‌ها با شدت بیشتری بازگشتند و در نتیجه روند نزولی قیمت را تا 54.85 دلار کاهش دادند.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: اعتصاب نزولی قیمت را به سطح 53.54 دلار کاهش داد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه یک بار دیگر روند نزولی را برای تابع قیمت نشان می دهد. خرس‌ها توانسته‌اند در 24 ساعت گذشته برنده شوند زیرا قیمت تا 53.54 دلار کاهش یافته و بیش از 1.40 درصد در 24 ساعت گذشته از دست داده است. اگرچه گاوها توانستند در چند روز گذشته برتری خود را حفظ کنند، اما روند امروز دوباره به شدت در سمت نزولی قرار گرفته است. شکست اخیر قیمت را زیر سطح میانگین متحرک (MA)، یعنی 53.70 دلار نیز نشان داده است.

تصویر 80
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: TradingView

خط روند کوتاه مدت صعودی بود زیرا گاوها در چند روز گذشته تسلط داشتند، اما امروز چرخشی در روندها مشاهده شده است. نوسانات پایین است زیرا باند بولینگر بالا به موقعیت 54.85 دلار رسیده است، در حالی که باند بولینگر پایین در 53.12 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند نزولی در یک شیب نزولی تند در شاخص 45.68 قرار گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین تایید می کند که روند نزولی در اوج خود بوده است. خرس ها با پایین آوردن قیمت به سطح 53.54 دلار، برتری خود را کاملاً کارآمد حفظ کردند. قیمت ممکن است به سمت پایین ترین سطح جدید حرکت کند و به نظر می رسد حرکت نزولی هر ساعت در حال تشدید است. میانگین متحرک هنوز بسیار بالاست و در حال حاضر در موقعیت 54.03 دلار قرار دارد.

تصویر 81
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: TradingView

نوسانات بالا است، به همین دلیل میانگین باندهای بولینگر اکنون به 54.37 دلار رسیده است. در حالی که ارزش باند بولینگر بالا اکنون به 54.86 دلار رسیده است و ارزش باند بولینگر پایین اکنون به 53.14 دلار رسیده است، درست کمتر از قیمت. امتیاز RSI نیز به دلیل روند نزولی کاهش یافته و به شاخص 51.03 رسیده است که نشان دهنده فعالیت فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

کاهش قیمت LTC/USD در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است، زیرا خرس‌ها در حال بازیافتن قدرت بوده و منجر به فروش سنگین شده است. پس از تغییر ناگهانی روند، قیمت تا سطح 53.54 دلار کاهش یافته است. این جفت ارز دیجیتال نیز در چهار ساعت گذشته تحت کاهش ارزش قرار گرفت، که به این معنی است که ممکن است سقوط بیشتری در پیش باشد. اگر روند نزولی ادامه یابد، LTC ممکن است پشتیبانی بعدی موجود در سطح 53.12 دلار را مجددا آزمایش کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.