منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لایت کوین: خرس‌ها در آخرین اعتصاب، سطح قیمت را به 58.16 دلار کاهش دادند

تحلیل قیمت لایت کوین: خرس‌ها در آخرین اعتصاب، سطح قیمت را به 58.16 دلار کاهش دادند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار این ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته روند نزولی داشته است. سطح قیمت در حال حاضر با رد شدن در 60.82 دلار مواجه است و فشار شدید فروش هر حرکت صعودی را محدود می کند. پشتیبانی را می توان در حد 58.15 دلار یافت که نشان دهنده سطح مهمی از حمایت برای بازار است. به طور کلی، معامله گران باید محتاط باشند و مراقب فرصت های بالقوه خرید یا فروش باشند

لایت کوین در زمان نگارش این مقاله 2.43 درصد از دست داده است، با ارزش بازار 3.46 میلیارد دلار و حجم معاملات 232.38 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: نزولی در کنترل بازار

تحلیل روزانه قیمت لایت کوین روند نزولی بازار را در روز نشان می دهد زیرا ارز دیجیتال با ضرر قابل توجهی روبرو شده است. بازار 24 ساعت گذشته تحت سلطه گاوها بود که با فشار فروش قابل توجهی در نزدیکی سطح قیمت 60.82 دلار مواجه شدند، با این حال، سطح قیمت برای مدت طولانی دوام نیاورد.

تصویر 222
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Tradingview

شاخص های فنی به بازار نزولی برای روز اشاره می کنند. RSI در 60.77 است که نشان می دهد خرس ها بر حرکت بازار کنترل دارند. علاوه بر این، MACD نیز یک مسیر نزولی را نشان می دهد و نشان می دهد که احتمال فروش بیشتر در روزهای آینده وجود دارد. شاخص میانگین متحرک برای LTC/USD در یک بازه زمانی 24 ساعته نیز به یک بازار نزولی اشاره می کند زیرا در حال حاضر در 57.55 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت تا 58.16 دلار کاهش می یابد زیرا سرب مطمئنی را حفظ می کند

تحلیل قیمت ساعتی لایت کوین به نفع فروشندگان است، زیرا در چند ساعت گذشته یک حرکت نزولی قیمت مشاهده شد. منحنی قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل فشار شدید فروش یک چرخش نزولی غیرمنتظره داشت. به همین دلیل است که ارزش LTC/USD به 58.16 دلار کاهش یافته است و به زودی انتظار می رود روند نزولی بیشتری داشته باشد. بر اساس نمودار قیمت ساعتی، ارزش میانگین متحرک در 57.40 دلار است.

تصویر 221
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

مقدار شاخص قدرت نسبی (RSI) در 49.50 است که نشان می دهد خرید در حال از دست دادن حرکت در بازار است. از سوی دیگر، خط MACD برای LTC/USD یک متقاطع نزولی را نشان می دهد که نشان دهنده کاهش بیشتر قیمت لایت کوین در ساعات آینده است زیرا خط سیگنال به زیر خط MACD حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا خرس ها شتاب بازار را کنترل می کنند. سطح قیمت 58.16 دلار یک منطقه پشتیبانی مهم است و معامله گران باید مراقب فرصت های خرید بالقوه در این نقطه قیمت باشند. با این حال، فروشندگان می توانند با کوتاه کردن لایت کوین در طول هر رالی، از روند نزولی سرمایه گذاری کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.