منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت لایت کوین: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت‌های LTC/USD به زیر 52.55 دلار کاهش می‌یابد.

تحلیل قیمت لایت کوین: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت‌های LTC/USD به زیر 52.55 دلار کاهش می‌یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار با کاهش قیمت ها به زیر 52.55 دلار نزولی شده است. قیمت‌ها در 51.77 دلار پشتیبانی می‌شوند و هر کاهش بیشتر ممکن است منجر به آزمایش قیمت‌های LTC در کوتاه مدت 50 دلار شود. مقاومت برای این جفت در 54.32 دلار وجود دارد و هر گونه افزایش بیشتر ممکن است شاهد آزمایش قیمت LTC در کوتاه مدت 55 دلار باشد. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار پس از یک دوره کوتاه معاملات جانبی نزولی شده است. با این حال، انتظار می رود گاوها به زودی بازگردند و قیمت ها را بالاتر ببرند.

بازار دارایی های دیجیتال در چند وقت اخیر شاهد نوسانات زیادی بوده است و قیمت ها به شدت کاهش یافته است. با این حال، به نظر می رسد که بازار تا حدودی ثبات در منطقه 52.5 دلار پیدا کرده است و در حال حاضر به سمتی معامله می شود. لایت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی طی چند روز گذشته شاهد کاهش شدید قیمت بوده اند. قیمت LTC در 19 می در حدود 54.5 دلار معامله شد و از آن زمان به 52.55 دلار در زمان انتشار کاهش یافته است که بیش از 3 درصد کاهش داشته است. حجم معاملات این دارایی دیجیتال نیز طی چند روز گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و در حال حاضر به 760,320,145 دلار رسیده است، در حالی که ارزش بازار 3,707,543,072 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: خرس ها سرسخت هستند زیرا قیمت ها را به زیر 52.55 دلار می برند.

نمودار قیمت لایت کوین یک روزه روند نزولی را نشان می دهد زیرا شرایط بازار نزولی شده است. قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 51.77 دلار تا 54.32 دلار معامله شده اند. چند روز آینده برای بازار لایت کوین حیاتی است زیرا اگر خرس‌ها کنترل خود را حفظ کنند، ممکن است قیمت‌ها کاهش بیشتری داشته باشند. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار ممکن است در چند روز آینده شاهد برخی نوسانات قیمت باشد زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند.

تصویر 305
نمودار قیمت 24 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

نشانگر فنی جفت LTC/USD نزولی است زیرا خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 48.27 قرار دارد و به آرامی به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند. EMA 50 در حال حاضر 53.01 دلار و EMA 200 55.19 دلار است. انتظار می‌رود که بازار لایت کوین در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند زیرا شرایط بازار برای شکست صعودی مساعد نیست.

اقدام قیمت LTC/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: با بازگشت قیمت ها از 52.55 دلار به سطح 53 دلار، گاوها ظاهر می شوند.

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشانه های صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت ها از سطح 52.55 دلار به سطح 53 دلار بازگشته اند. پس از اینکه قیمت ها در سطح 51.77 دلار حمایت شدند، گاوها ظاهر شدند. انتظار می‌رود که بازار لایت کوین در چند روز آینده شاهد تغییرات قیمتی بی‌ثباتی باشد، زیرا شرایط بازار برای یک رالی پایدار مساعد نیست. خریداران باید قیمت ها را به بالای سطح 53 دلار برسانند تا کنترل بازار را در دست بگیرند.

تصویر 306
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 50 حرکت می کند که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی است. EMA 50 در حال حاضر 52.30 دلار و EMA 200 54.42 دلار است. که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

نتیجه تحلیل قیمت لایت کوین، بازار در 24 ساعت نزولی است. با این حال، انتظار می رود گاوهایی که در نمودار 4 ساعته قیمت و قیمت ظاهر شدند، به زودی بازگردند و قیمت ها را بالاتر ببرند. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار با کاهش قیمت ها به زیر 52.55 دلار نزولی شده است. قیمت ها در 51.77 دلار پشتیبانی شده اند و هر گونه افزایش بیشتری انتظار می رود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.