منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت شیبا اینو امروز نزولی است.
  • SHIB/USD به حرکت مجدد ادامه می دهد.
  • SHIB/USD با قیمت 0.00004780 دلار معامله می شود.

پیش‌بینی شیبا اینو امروز نزولی است، زیرا یک شبه نزولی تازه ایجاد شد و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت در چشم نیست. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که جفت SHIB/USD برای آزمایش پشتیبانی برای بار سوم به سطح 0.00004 دلار حرکت کند. اگرچه انتظار می‌رود بهبودی جزئی در اینجا وجود داشته باشد، اما انتظار می‌رود که قیمت قبل از کاهش بیشتر، دوباره به اوج خود در 0.00008 دلار برسد.

بازار شیبا اینو پس از رسیدن به بالاترین سطح محلی 0.00000968 در روز سه‌شنبه، در حالی که خرس‌ها با فشاری تهاجمی امروز عصر بازگشتند، دوباره به سمت بازار برگشت. با نگاهی به نمودار 4H زیر، می‌توانیم ببینیم که بازار به زیر 50EMA سقوط کرده است، که برای مدتی طولانی به عنوان یک مقاومت سربار عمل می‌کرد.

در نتیجه افت امروز، SHIB/USD در برابر دلار کاهش یافته است و نقطه عطفی بزرگ در مسیر بهبود آن است. بازار در حال حاضر پشتیبان 0.00000085 را پیدا می کند که به نظر می رسد مقصد نهایی افت باشد.

حرکت قیمت شیبا اینو در 24 ساعت گذشته: شیبا اینو به روند کاهشی خود ادامه داد

باندهای بولینگر در نمودار 4H به طور قابل توجهی کاهش یافته است که نشان دهنده درجه بالایی از نوسانات در بازار است. مطمئناً این یک محیط ایده آل برای ورود معامله گران جدید به بازار نیست.

نمودار چهار ساعته زیر نشان می دهد که SHIB/USD در امتداد خطوط 0 حرکت کرده است و روند صعودی را تایید می کند. انتظار می رود تا زمانی که کاهش قابل توجهی در قیمت یا تغییر جهت ناگهانی وجود نداشته باشد، این روند ادامه خواهد داشت. جعبه‌های سبز بهترین نقطه ورودی فعلی ما را برای این بازار نشان می‌دهند، با کادر قرمز پایین‌ترین ارزش ممکنی را که سرمایه‌گذار بلندمدت باید انتظار داشته باشد در این بازار ببیند را نشان می‌دهد. کادر سبز با رسم مقادیر اندیکاتور Bollinger Bands ما (20,2) تعیین شد.

در نهایت، نشانگر 4H RSI روی 42 است که تصویری خنثی را برای این بازار ترسیم می کند.

نتیجه‌گیری پیش‌بینی قیمت Shiba Inu: انتظار می‌رود که Shiba Inu در 24 ساعت آینده به 0.00006 دلار برسد، اما احتمالاً قبل از هر حرکت صعودی جدیدی، پشتیبانی در حدود 0.00000085 خواهد یافت.

نمودار 4 ساعته SHIB/USD: SHIB پشتیبانی قبلی 0.00006 دلار را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که حرکت نزولی همچنان برای اقدام قیمت Shiba Inu حیاتی است و به احتمال زیاد منجر به حمایت قبلی 0.00006 دلار در اواخر امروز می‌شود.

تحلیل قیمت شیبا اینو
نمودار 4 ساعته SHIB/USD. منبع: TradingView

نمودار چهار ساعته زیر نشان می دهد که SHIB/USD در امتداد خطوط 0 حرکت کرده است و روند صعودی را تأیید می کند. انتظار می رود تا زمانی که کاهش قابل توجهی در قیمت یا تغییر مسیر ناگهانی وجود نداشته باشد، این روند ادامه خواهد داشت. جعبه‌های سبز بهترین نقطه ورودی فعلی ما را برای این بازار نشان می‌دهند، با کادر قرمز پایین‌ترین ارزش ممکنی را که سرمایه‌گذار بلندمدت باید انتظار داشته باشد در این بازار ببیند را نشان می‌دهد. کادر سبز با رسم مقادیر اندیکاتور Bollinger Bands ما (20,2) تعیین شد.

در نهایت، نشانگر 4H RSI در حال حاضر روی 42 است که تصویری خنثی را برای این بازار ترسیم می کند. انتظار می رود شیبا اینو در 24 ساعت آینده به 0.00006 دلار برسد، اما احتمالاً قبل از هر حرکت صعودی جدیدی، پشتیبانی حدود 0.00000085 را پیدا خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: نتیجه گیری

قیمت Shiba Inu در حال حاضر در میانه سومین آزمایش پشتیبانی 0.00006 دلاری قرار دارد که برای اولین بار در اوایل این هفته از آن عبور کرده است. اصلاحی این بار کندتر بود، به این معنی که علامت 0.00006 دلار احتمالا یک بار دیگر کمک خواهد کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.