منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB 8 درصد سقوط کرد اما روند صعودی ممکن است هنوز تمام نشده باشد

تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB 8 درصد سقوط کرد اما روند صعودی ممکن است هنوز تمام نشده باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • قیمت شیبا اینو 8 درصد دیگر در معاملات روز کاهش یافت
  • فروشندگانی که پس از SHIB که دیروز به بالاترین حد خود یعنی 0.0000845 دلار رسید، سود کسب کردند.
  • با توجه به شاخص های فنی، روند صعودی ممکن است هنوز به پایان نرسد

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو در روز نشان می دهد که توکن پس از صعود به بالاترین حد خود در روز گذشته، در حال سقوط آزاد است. قیمت در روز بیش از 8 درصد کاهش یافت و در زمان نگارش این مقاله به 0.00006815 دلار رسید و حجم معاملات به بالای 32 درصد رسید. کاهش ناگهانی نشان می‌دهد که فروشندگان از توکن سود می‌برند، زیرا قیمت همچنان کاهش می‌یابد. با این حال، با توجه به شاخص‌های فنی و کندل‌های معاملاتی درون روز، می‌توان استنباط کرد که روند صعودی ممکن است هنوز به پایان نرسیده باشد. در طی 24 ساعت گذشته، قیمت تا 0.00005741 دلار فروخته شد، اما بالاتر از میانگین متحرک حیاتی در 0.00006787 دلار نجات یافت.

برخلاف شیبا اینو، بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته بهبود یافته است. بیت کوین با یک جهش جزئی با مرز 60000 دلار در تماس نزدیک باقی ماند و اتریوم با 4 درصد افزایش از مرز 4000 دلار گذشت. کاردانو و ریپل هر کدام 1 درصد افزایش یافتند و سولانا و پولکادوت با همین روند افزایش یافتند. بیشترین جهش توسط Dogecoin در 24 ساعت گذشته انجام شد زیرا قیمت تا 0.303 دلار با افزایش 25 درصدی افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB 8 درصد سقوط کرد اما روند صعودی ممکن است هنوز 2 به پایان نرسیده باشد
تحلیل قیمت شیبا اینو: نقشه حرارتی ارز دیجیتال. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته SHIB/USD: قبل از بهبود قیمت، فرصت خرید را کاهش دهید

در نمودار قیمت 24 ساعته، قیمت شیبا اینو در حال حاضر بسیار بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20،50 و 100 روزه (EMA) است، علیرغم کاهش درون روز. شاخص قدرت نسبی (RSI) ارزش بیش از حد در بازار را با ارزش 72.38 نشان می دهد که نشان می دهد روند صعودی همچنان برای توکن برقرار است. شاخص های فنی 24 ساعته نشان می دهد که SHIB قرار است فرصت خرید ناشی از کاهش روز را فراهم کند، قبل از اینکه قیمت همراه با بقیه بازار بهبود یابد.

تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB 8 درصد سقوط کرد اما روند صعودی ممکن است هنوز به 3 نرسد
تحلیل قیمت شیبا اینو: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته SHIB/USD: به نظر می رسد الگوی ستاره عصر نشان دهنده تغییر قیمت است

در نمودار 4 ساعته برای جفت SHIB/USD، آخرین فعالیت را می توان با ظاهر شدن یک الگوی ستاره عصرانه خلاصه کرد تا نشان دهنده تغییر روند برای توکن باشد. با این حال، شاخص برگشت را می توان به عنوان یک “فرصت خرید” برای بازار با توجه به کف حمایتی 0.0000446 دلار در نظر گرفت. با وجود شاخص های صعودی، فرصت خرید تا زمانی که کندل های کوتاه مدت به سمت 0.0000383 دلار حرکت نکنند، باقی خواهد ماند. ارزش RSI 56.87 تأیید می کند که هنوز حرکت خرید اساسی در بازار برای SHIB وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB 8 درصد سقوط کرد اما روند صعودی ممکن است هنوز 4 تمام نشده باشد
تحلیل قیمت شیبا اینو: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: نتیجه گیری

بر اساس اکثر شاخص‌های فنی، قیمت SHIB پس از رکوردشکنی دیروز تا 0.00008845 دلار در حال کاهش است. قیمت بیش از 8 درصد کاهش یافته است و به نظر می رسد به سمت 0.0000446 دلار پیش می رود، اما به دلیل قدرت اساسی در اکثر شاخص های فنی، می توان آن را به عنوان یک فرصت خرید در نظر گرفت. معامله 12 ساعته بعدی برای تعیین قیمت بسیار مهم خواهد بود و بسته شدن قاطع بالاتر از قیمت فعلی، حرکت صعودی را دست نخورده نگه می دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.