منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB شتاب صعودی را در 0.00001034 دلار به دست آورد.

تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB شتاب صعودی را در 0.00001034 دلار به دست آورد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو حرکت نزولی کامل را در بازار نشان می دهد. با این حال، بازار به سمت یک جهت صعودی عظیم حرکت می کند و قیمت SHIB را افزایش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB افزایش یافت و از 0.00001005 دلار به 0.00001019 دلار افزایش یافت. در 16 اکتبر 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری را از دست داد و روز بعد حرکت نزولی بیشتری کسب کرد.

در 17 اکتبر 2022، قیمت یک روند صعودی قوی را تجربه کرد و باعث شد که قیمت SHIB از مرز 0.00001020 دلار عبور کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال پتانسیل صعودی نشان می دهد و روند صعودی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00001033 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 0.68 درصد رشد داشته است و حجم معاملات آن 132،186،286 دلار است. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 5,683,050,428 دلار در رتبه 15 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار روند نزولی را دنبال می کند. با این حال، نوسانات بازار کاهش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور می‌کند به سمت یکدیگر حرکت کنند و قیمت ارز دیجیتال به میزان قابل‌توجهی کمتر مستعد نوسانات نوسانات باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 0.00001038 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001014 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که بازار را صعودی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. در نتیجه، انتظار می‌رود قیمت به سمت یک حرکت صعودی بر روی باند مقاومت تغییر کند و به زودی از میانگین متحرک عبور کند.

تصویر 233
نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 51 است که باعث سقوط SHIB/USD در منطقه خنثی مرکزی می شود. با این حال، RSI یک روند صعودی را دنبال می کند که نشان دهنده افزایش بازار و تسلط بر فعالیت های خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو بازار صعودی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می‌کند و قیمت شیبا اینو را مستعد نوسانات نوسانات می‌کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر در 0.00001177 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر در 0.00000985 دلار وجود دارد که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. در نتیجه، به نظر می‌رسد که قیمت یک فعالیت صعودی را دنبال می‌کند و یک بازار دائما در حال افزایش را نشان می‌دهد. در نهایت، قیمت تلاش می کند تا نوار مقاومت را بشکند که ممکن است باعث برگشت در بازار شود.

تصویر 234
نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 39 است، که نشان دهنده یک ارز دیجیتال کمی کمتر از ارزش گذاری شده است. علاوه بر این، RSI تحت منطقه خنثی پایین قرار می گیرد. بنابراین، پیروی از یک رویکرد صعودی سیگنال افزایش ویژگی ها و نشان دهنده تسلط فعالیت های خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد که بازار وارد یک حرکت صعودی کامل شده است و جا را برای معکوس شدن شیبا اینو نشان می‌دهد. علاوه بر این، گاوها شروع به تسلط بر بازار کرده اند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای وسیعی را برای افزایش بیشتر فعالیت، تثبیت SHIB و به دست آوردن ارزش بیشتر ارائه می دهد. علاوه بر این، از آنجایی که انتظار می رود بازار شکسته شود، می توانیم فرض کنیم که گاوها به زودی از بازار مراقبت خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.