منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB روند نزولی را در 0.00001049 دلار حفظ می کند.

تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB روند نزولی را در 0.00001049 دلار حفظ می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز یک حرکت نزولی را در بازار نشان می دهد و بازار جهت منفی خود را حفظ می کند و قیمت SHIB را کاهش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB سقوط کرد و از 0.00001074 دلار به 0.00001045 دلار کاهش یافت. در 9 ژوئن 2022.

امروز، در تاریخ 10 ژوئن 2022، قیمت روند نزولی جزئی را تجربه کرده است و باعث شده است که قیمت SHIB زیر مرز 0.00001050 دلار باقی بماند. علاوه بر این، ارز دیجیتال ریسک های نزولی را نشان می دهد و روند نزولی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00001049 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 1.41 درصد کاهش داشته است و حجم معاملات آن 198,784,862 دلار است. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 5,763,453,868 دلار در رتبه 16 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار به دنبال یک روند نزولی ثابت است. با این حال، نوسانات بازار کاهش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور به نزدیک‌تر می‌کند و قیمت ارز دیجیتال را مستعد نوسانات نوسانات می‌کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 0.00001081 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001043 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند و بازار را نزولی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. با این حال، انتظار می رود که قیمت به دلیل حرکت فعلی به سمت حمایت، به سمت حرکت نزولی ادامه دهد، زیرا قیمت تلاش می کند به زودی حمایت را بشکند.

تصویر 178
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است که باعث سقوط SHIB/USD در منطقه پایدار می شود. در نتیجه، RSI از یک روند خطی پیروی می کند که نشان دهنده یک بازار ثابت و هم ارزی فعالیت های خرید و فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو یک بازار نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد نوسانات بازار روند کاهشی را دنبال می‌کند و باعث می‌شود قیمت شیبا اینو کمتر در برابر نوسانات نوسانات آسیب‌پذیر باشد. در نتیجه، حد بالایی باند Bollinger در $0.00001214 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001005 وجود دارد که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد قیمت به دنبال یک فعالیت نزولی است و بازاری در حال کاهش را نشان می‌دهد. در نهایت، قیمت تلاش کرده است یک بار دیگر حمایت را بشکند که باعث شکست در بازار خواهد شد. پویایی بازار به نفع گاوها تغییر خواهد کرد و ثابت خواهد شد که خط نقره ای است.

تصویر 179
منبع نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 35 است که نشان دهنده کمی کاهش ارزش ارز دیجیتال است. علاوه بر این، RSI در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. بنابراین، پیروی از یک رویکرد خطی، ویژگی‌های ثابتی را نشان می‌دهد و معادل فعالیت‌های خرید و فروش را نشان می‌دهد، که باعث می‌شود امتیاز RSI خاموش بماند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که بازار برای حفظ یک حرکت نزولی کامل، فضایی را برای ویژگی های پایدار Shiba Inu نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها در حال حاضر بر بازار تسلط دارند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای گسترده‌ای برای کاهش بیشتر فعالیت‌ها فراهم می‌کند که می‌تواند SHIB را بی‌ثبات کند و ارزش بیشتری را از دست بدهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.