منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB برای 24 ساعت آینده صعودی است

تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB برای 24 ساعت آینده صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو حرکت تقریباً صعودی را در بازار نشان می دهد و بازار به سمت یک جهت صعودی عظیم حرکت می کند و قیمت SHIB را افزایش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB افزایش یافت و از 0.00000828 دلار به 0.00001175 دلار افزایش یافت. در 21 ژوئن 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری گرفت و روز بعد حرکت فزاینده‌تری به دست آورد.

امروز، در 22 ژوئن 2022، قیمت یک روند صعودی قوی را تجربه می‌کند و باعث شده است که قیمت SHIB از مرز 0.000001050 دلار عبور کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال پتانسیل صعودی نشان می دهد و روند صعودی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00001011 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 4.44 درصد رشد داشته است و حجم معاملات آن 1,891,384,572 دلار بوده است. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 5,564,653,755 دلار در رتبه 14 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار روند صعودی را دنبال می کند. با این حال، نوسانات بازار افزایش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور می‌کند از یکدیگر جدا شوند و قیمت ارز دیجیتال را مستعد نوسانات نوسانات کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 0.00001104 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000678 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است و بازار را صعودی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. در نتیجه، انتظار می‌رود قیمت به سمت یک حرکت صعودی بر روی نوار مقاومت تغییر کند و انتظار شکست در بازار باشد.

تصویر 324
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 59 است که باعث می شود SHIB/USD در منطقه خنثی بالایی قرار گیرد. با این حال، RSI یک روند نزولی را دنبال می کند که نشان دهنده بازار مطلوب و تسلط بر فعالیت فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو یک بازار نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می رسد که نوسانات بازار از یک روند نزولی پیروی می کند و باعث می شود قیمت شیبا اینو کمتر در برابر نوسانات نوسانات آسیب پذیر باشد. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در $0.00001190 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000702 وجود دارد که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از منحنی میانگین متحرک عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. در نتیجه، به نظر می‌رسد که قیمت یک فعالیت صعودی را دنبال می‌کند و یک بازار دائما در حال افزایش را نشان می‌دهد. در نهایت، قیمت تلاش می کند تا نوار مقاومت را بشکند که ممکن است باعث برگشت در بازار شود.

تصویر 325
منبع نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 49 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. علاوه بر این، RSI در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. بنابراین، پیروی از رویکرد نزولی، نشانه‌های کاهش ویژگی‌ها و نشان‌دهنده تسلط فعالیت‌های فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد که بازار وارد یک حرکت صعودی کامل شده است، که فضا را برای معکوس شدن شیبا اینو نشان می‌دهد. علاوه بر این، گاوها شروع به تسلط بر بازار کرده اند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای وسیعی را برای افزایش فعالیت بیشتر، تثبیت SHIB و به دست آوردن ارزش بیشتر ارائه می دهد. با این حال، از آنجایی که انتظار می رود بازار شکسته شود، می توان فرض کرد که خرس ها به زودی از بازار مراقبت خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.