منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB ارزش مثبتی در 0.00000817 دلار به دست آورد

تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB ارزش مثبتی در 0.00000817 دلار به دست آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو حرکت تقریباً صعودی را در بازار نشان می دهد و بازار به سمت یک جهت صعودی عظیم حرکت می کند و قیمت SHIB را افزایش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB افزایش یافت و از 0.00000736 دلار به 0.00000806 دلار افزایش یافت. در 19 ژوئن 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری گرفت و روز بعد حرکت فزاینده‌تری به دست آورد.

امروز، در 20 ژوئن 2022، قیمت یک روند صعودی قوی را تجربه کرده است که باعث شده است قیمت SHIB از مرز 0.00000800 دلار عبور کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال پتانسیل صعودی را نشان می دهد و روند صعودی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00000819 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 3.65 درصد رشد داشته است و حجم معاملات آن 293،805،508 دلار است. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 4,494,391,568 دلار در رتبه 15 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار روند صعودی را دنبال می کند. با این حال، نوسانات بازار افزایش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور می‌کند از یکدیگر جدا شوند و قیمت ارز دیجیتال را مستعد نوسانات نوسانات کند. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger 0.00000845 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000744 موجود است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی دیگر برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که بازار را صعودی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. در نتیجه، انتظار می‌رود قیمت به سمت یک حرکت صعودی بر روی نوار مقاومت تغییر کند و باعث شکست در بازار شود.

تصویر 299
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 53 است که باعث می شود SHIB/USD بالاتر از منطقه خنثی بالایی سقوط کند. با این حال، RSI یک روند نزولی را دنبال می کند که نشان دهنده بازار مطلوب و تسلط بر فعالیت فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو بازار نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می رسد که نوسانات بازار از یک روند نزولی پیروی می کند و باعث می شود قیمت شیبا اینو کمتر در برابر نوسانات نوسانات آسیب پذیر باشد. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در $0.00001208 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000698 وجود دارد که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد قیمت یک فعالیت صعودی را دنبال می‌کند و بازاری را به طور مداوم در حال افزایش نشان می‌دهد. در نهایت، قیمت تلاش می کند تا از نوار مقاومت عبور کند که ممکن است باعث برگشت در بازار شود.

تصویر 300
منبع نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 34 است که نشان دهنده ارزش کمتر ارز دیجیتال است. علاوه بر این، RSI تحت منطقه خنثی پایین قرار می گیرد. بنابراین، پیروی از یک رویکرد خطی، ویژگی‌های ثابت را نشان می‌دهد و معادل فعالیت‌های خرید و فروش را نشان می‌دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد که بازار وارد یک حرکت صعودی جزئی شده است، که فضا را برای معکوس شدن شیبا اینو نشان می‌دهد. علاوه بر این، در حال حاضر خرس ها بر بازار تسلط دارند و به احتمال زیاد آن را حفظ نمی کنند. در نتیجه، بازار فضای وسیعی را برای افزایش بیشتر فعالیت، تثبیت SHIB و به دست آوردن ارزش بیشتر ارائه می دهد. در نتیجه، از آنجایی که انتظار می رود بازار شکسته شود، می توان فرض کرد که خرس ها به زودی از بازار مراقبت خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.