منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت شیبا اینو: انتظار می رود SHIB تا 24 ساعت آینده صعودی بماند

تحلیل قیمت شیبا اینو: انتظار می رود SHIB تا 24 ساعت آینده صعودی بماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو حرکت صعودی کامل را در بازار نشان می دهد و بازار به سمت یک جهت صعودی عظیم حرکت می کند و قیمت SHIB را افزایش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB افزایش یافت و از 0.00000984 دلار به 0.00001037 دلار افزایش یافت. در 23 ژوئن 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری گرفت و روز بعد حرکت فزاینده‌تری را به دست آورد.

امروز، در 24 ژوئن 2022، قیمت یک روند صعودی قوی را تجربه کرده است که باعث شده است قیمت SHIB از مرز 0.000001100 دلار عبور کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال پتانسیل صعودی را نشان می دهد و روند صعودی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00001011 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 6.54 درصد رشد داشته است و حجم معاملات 762،957،079 دلار بوده است. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 5,940,929,899 دلار در رتبه 14 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار روند صعودی را دنبال می کند. با این حال، نوسانات بازار کاهش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور می‌کند به یکدیگر نزدیک‌تر شوند و قیمت ارز دیجیتال به میزان قابل‌توجهی کمتر مستعد نوسانات نوسانی باشد. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger 0.00001111 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000916 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که بازار را صعودی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. در نتیجه، انتظار می‌رود قیمت به سمت یک حرکت صعودی بر روی نوار مقاومت تغییر کند و انتظار شکست در بازار باشد.

تصویر 346
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 64 است که باعث می شود SHIB/USD بالاتر از منطقه خنثی بالایی سقوط کند. با این حال، RSI از یک روند خطی پیروی می کند که نشان دهنده یک بازار ثابت و هم ارزی فعالیت های خرید و فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو بازار صعودی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می‌کند و باعث می‌شود قیمت شیبا اینو نسبت به نوسانات نوسانات مستعدتر شود. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در $0.00001179 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000704 وجود دارد که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. در نتیجه، به نظر می‌رسد که قیمت یک فعالیت صعودی را دنبال می‌کند و یک بازار دائما در حال افزایش را نشان می‌دهد. در نهایت، قیمت تلاش می کند تا نوار مقاومت را بشکند که ممکن است باعث برگشت در بازار شود.

تصویر 347
منبع نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 54 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. علاوه بر این، RSI در ناحیه خنثی بالایی سقوط می کند. بنابراین، پیروی از یک رویکرد صعودی سیگنال افزایش ویژگی ها و نشان دهنده تسلط فعالیت های خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد که بازار وارد یک حرکت صعودی کامل شده است، که فضا را برای معکوس شدن شیبا اینو نشان می‌دهد. علاوه بر این، گاوها شروع به تسلط بر بازار کرده اند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای وسیعی را برای افزایش بیشتر فعالیت، تثبیت SHIB و به دست آوردن ارزش بیشتر ارائه می دهد. با این حال، از آنجایی که انتظار می رود بازار شکسته شود، می توان فرض کرد که خرس ها به زودی از بازار مراقبت خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.