منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت شیبا اینو: ارزش SHIB در 0.000001215 دلار افزایش می یابد

تحلیل قیمت شیبا اینو: ارزش SHIB در 0.000001215 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو حرکت نزولی کامل را در بازار نشان می دهد. با این حال، بازار به سمت یک جهت صعودی عظیم حرکت می کند و قیمت SHIB را افزایش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB افزایش یافت و از 0.00001291 دلار به 0.00001244 دلار افزایش یافت. در 6 سپتامبر 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری را از دست داد و روز بعد حرکت نزولی بیشتری به دست آورد.

در 7 سپتامبر 2022، قیمت یک روند صعودی قوی را تجربه کرد که باعث شد قیمت SHIB از مرز 0.000001200 دلار عبور کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال پتانسیل صعودی نشان می دهد و روند صعودی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00001215 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته با افت 2.92 درصدی با حجم معاملات 429،232،063 دلار معامله می شود. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 6,654,003,073 دلار در رتبه 14 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار روند نزولی را دنبال می کند. با این حال، نوسانات بازار کاهش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور می‌کند به سمت یکدیگر حرکت کنند و قیمت ارز دیجیتال به میزان قابل‌توجهی کمتر مستعد نوسانات نوسانات باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 0.00001300 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001181 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از منحنی میانگین متحرک عبور کرده و بازار را نزولی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. در نتیجه، انتظار می‌رود قیمت به سمت یک حرکت صعودی بر روی باند مقاومت تغییر کند و به زودی از میانگین متحرک عبور کند.

تصویر 92
نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 44 است که باعث می شود SHIB/USD در منطقه خنثی پایین سقوط کند. با این حال، RSI یک روند صعودی را دنبال می کند که نشان دهنده افزایش بازار و تسلط بر فعالیت های خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو بازار صعودی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که نوسانات بازار روند کاهشی را دنبال می‌کند و باعث می‌شود قیمت شیبا اینو کمتر مستعد نوسانات نوسان باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر در 0.00001375 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001151 وجود دارد که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. در نتیجه، به نظر می‌رسد که قیمت یک فعالیت صعودی را دنبال می‌کند و یک بازار دائما در حال افزایش را نشان می‌دهد. در نهایت، قیمت تلاش می کند تا نوار مقاومت را بشکند که ممکن است باعث برگشت در بازار شود.

تصویر 93
نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 46 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. علاوه بر این، RSI در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. بنابراین، پیروی از یک رویکرد صعودی سیگنال افزایش ویژگی ها و نشان دهنده تسلط فعالیت های خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد که بازار وارد یک حرکت صعودی کامل شده است و جا را برای معکوس شدن شیبا اینو نشان می‌دهد. علاوه بر این، گاوها شروع به تسلط بر بازار کرده اند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای وسیعی را برای افزایش بیشتر فعالیت، تثبیت SHIB و به دست آوردن ارزش بیشتر ارائه می دهد. علاوه بر این، از آنجایی که انتظار می رود بازار شکسته شود، می توانیم فرض کنیم که گاوها به زودی از بازار مراقبت خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.