منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD به سمت 510 دلار پیش می رود

تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD به سمت 510 دلار پیش می رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • باندهای Bollinger در بیشتر جلسات معاملاتی در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 5 روزه گسترش یافت.
  • RSI نشان می دهد که حرکت به سمت 70 ممکن است در آینده باشد.
  • بسیاری از شاخص های فنی نشان دهنده افزایش قریب الوقوع قیمت BNB/USD است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: بررسی کلی قیمت

شاخص میانگین متحرک نشان می دهد که فشار خرید شدید است و خرس ها نمی توانند روند گاو را تغییر دهند. شاخص میانگین متحرک 20 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرده و نشان می دهد که گاوها همچنان بر بازار سکه های Binance تسلط خواهند داشت.

باندهای Bollinger در بیشتر جلسات معاملاتی در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 5 روزه گسترش یافت. این نشان می دهد که فعالیتهای زیادی در حال انجام است که منجر به ایجاد گروههای گسترده Bollinger می شود.

شاخص تعادل قدرت همچنین نشان می دهد که اکثر قسمت های نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پنج روزه صعودی هستند زیرا این شاخص به سمت مثبت نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD در حال پیشرفت به سمت 510 دلار 1 است

منبع: سکه 360

اکثر آلت کوین ها روند مثبت بازار دارند ، در حالی که دارایی های دیجیتالی قابل توجه پس از ثبت انحراف قیمت اشک می ریزند. برجسته ترین دارایی دیجیتال زیر 50 هزار دلار معامله می شود ، در حالی که دومین ارز دیجیتالی بزرگ اتر ، در روند شدید خرس معامله می شود. سولانا ، علی رغم داشتن بیشترین سود در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز ، امروز روند منفی دارد. سکه بایننس با افزایش 2 درصدی بر روی نقشه حرارت معامله می شود.

حرکت قیمت سکه Binance در 24 ساعت گذشته: بازار BNB/USD Bull

در آخرین دقایق نمودار تجزیه و تحلیل قیمت سکه دیروز Binance ، سطح حمایت 483.34 دلار به دست آمد و ارزش را در یک سر و شانه افزایش داد. گاو کنترل بازار را بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه آغاز کرد. با این حال ، فروشندگان با وارد شدن به بازار ، مقاومت را در 492.8 دلار قرار دادند و روند نزولی را به پایین ترین سطح روز رساندند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD به سمت 510 دلار پیش می رود 2

منبع: نمای تجاری

اگرچه BNB/USD با روند صعودی معامله می شود ، اما محدوده Bollinger باریک است ، که نشان می دهد فعالیت های کمی در حال انجام است. قیمت سکه Binance در حال نزدیک شدن به نوارهای بالای Bollinger است که نشان می دهد بازار صعودی است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته BNB/USD: قدرت گاو بر قدرت خرس غلبه می کند

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته در منطقه خنثی قرار دارد و به این معنی است که حرکت به سمت 70 در آینده پیش بینی می شود. اگر شاخص قدرت نسبی به منطقه خرید بیش از حد منتقل شود ، ممکن است طی 24 ساعت آینده قیمت از بالاترین سطح روزانه افزایش یابد.

شاخص های تراز قدرت نشان می دهد که اگر قدرت گاو بیشتر از قدرت خرس باشد ، قیمت در 24 ساعت آینده افزایش خواهد یافت. خرس ها بدون موفقیت سعی کرده اند روند صعودی را در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته سکه Binance متوقف کنند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: نتیجه گیری

خط MACD در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک ساعته سکه Binance از خط سیگنال قرمز عبور کرده و نشان می دهد که روند صعودی ادامه خواهد داشت زیرا خرس ها هنوز مقاومت قابل توجهی برای واژگونی روند صعودی ایجاد نکرده اند. تعداد نوارهای سبز کوتاه در هیستوگرام MACD بیشتر از نوارهای قرمز کوتاه است. از این رو بازار با فشار قابل توجهی در قبض مواجه می شود.

سرکشیr: اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.