منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سکه Binance: BNB با 408 دلار رد می شود ، خرس ها برای عقب نشینی آماده می شوند

تحلیل قیمت سکه Binance: BNB با 408 دلار رد می شود ، خرس ها برای عقب نشینی آماده می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان دهنده بی ثباتی است
  • BNB/USD در 24 ساعت آینده صعودی خواهد شد
  • مقاومت در علامت 408 دلار یافت شد

تجزیه و تحلیل قیمت امروز بایننس کوین نشان دهنده بی ثباتی پس از رد بازار ، پس از 408 دلار ، و محرومیت از کمپ در نزدیکی پشتیبانی 410 دلار است. با این حال ، از زمانی که BNB/USD شروع به تثبیت کرد ، ما فرض کردیم که گاوها خسته شده اند ، و ما منتظر اصلاح در 24 ساعت آینده هستیم.

بازار کلی در 24 ساعت گذشته نزولی معامله شد. بیت کوین 3 درصد کاهش یافت ، در حالی که اتریوم 5 درصد کاهش یافت. LUNA پس از افزایش تقریباً 25 درصدی در طول شب ، به عنوان بهترین آلتکوین روز شناخته شد.

حرکت قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته: سکه بایننس به 399 دلار کاهش یافت

BNB/USD در محدوده 399 دلار – 408.34 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 8.61 درصد کاهش یافته و در مجموع 2.21 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 67.965 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه چهارم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: BNB برای اصلاح آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، ما می توانیم معامله قیمت بایننس کوین را یک شبه به صورت جانبی مشاهده کنیم ، که نشان دهنده بهبود آینده است.

تحلیل قیمت سکه Binance: BNB با 408 دلار رد می شود ، خرس ها برای عقب نشینی 4 آماده می شوند
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت بایننس کوین در یک ماه گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. از پایین ترین نوسان قبلی در حدود 255 دلار ، BNB/USD تقریبا 100 درصد به نوسان کنونی 500 دلار افزایش یافته است.

از آنجا که 15 درصد دیگر دیروز به دست آمد. پس از آنکه قیمت پایین دیگری در روز یکشنبه تعیین شد ، BNB شروع به تجمع در حدود 500 دلار کرد ، که نشان می دهد گاوها در حال حاضر خسته شده اند.

این توسعه اقدام قیمتی باید قیمت بایننس کوین را به سمت اصلاح دیگری در اواخر امروز سوق دهد. هدف برای بازگرداندن مجدد در 390 دلار قبلی با نوسانات کوچک با مقاومت بالا دیده می شود. از آنجا ، BNB/USD باید در اواخر این هفته ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز نزولی است زیرا بازار نتوانست از محدوده عرضه بین 400 تا 410 دلار خارج شود و یک شبه شروع به حرکت مجدد کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم که BNB/USD دیروز امروز معکوس شود و برخی از دستاوردهای اندک دیروز را بازگرداند.

در حالی که منتظر حرکت بایننس کوین هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بازار NFT و مبادلات غیر متمرکز بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.