منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سکه Binance: خرس ها باعث عقب نشینی BNB به منطقه 450 دلاری می شوند ، آیا سکه بازیابی می شود؟

تحلیل قیمت سکه Binance: خرس ها باعث عقب نشینی BNB به منطقه 450 دلاری می شوند ، آیا سکه بازیابی می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت امروز بایننس کوین پس از 4/56 درصد بهبود در 24 ساعت گذشته نزولی است.
  • BNB/USD در محدوده روزانه 448 تا 465 دلار معامله شد.
  • اقدام قیمت بایننس کوین در 4 هفته گذشته تا یکشنبه شب شاهد الگوهای صعودی بوده است.

تحلیل قیمت بایننس کوین پس از تحول 4.56 درصدی به 448 دلار در پی فشار شدید فروش ، در نمودار روزانه نزولی است. این سکه یکشنبه شب مسیر اصلاح را آغاز کرد و صبح دوشنبه ، گاوها کنترل بازار را از دست دادند و سکه به منطقه 477 دلار سقوط کرد. ما انتظار داریم که ضررهای بیشتری را در طول روز ثبت کنیم زیرا فروشندگان از قدرت بیشتری برای جلوگیری از صعودهای بیشتر جلوگیری می کنند.

حرکت قیمت Binance Coin در 24 ساعت گذشته: آیا گاوها مقاومت خود را در 459 دلار شکست خواهند داد؟

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Candlesticks Binance Coin ، BNB/USD در محدوده روزانه 448-465 دلار معامله می شود. طول متوسط ​​نشان می دهد که نوسانات به طور متوسط ​​در نمودار روزانه توزیع شده است. در همین حال ، حجم معاملات توکن مبادله با 28.40 درصد افزایش در مجموع به 2.15 میلیارد دلار رسید. مجموع سرمایه بازار پس از کاهش 3.28 درصدی در 24 ساعت گذشته ، 77.7 میلیارد دلار است. BNB از نظر ارزش بازار در رتبه 4 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Binance سکه: هدف گاوها 460 دلار است

در تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Binance Coin ، جفت ارز BNB/USD صعودی است زیرا گاوها تلاش می کنند بار دیگر به منطقه 460 دلار برسند.

خریداران بر غلبه بر حرکت نزولی متمرکز شده اند که اقدام قیمت بایننس کوین را به سمت اوج 430 دلار در اوایل اوت افزایش می دهد. به نظر می رسد گاوها اصرار دارند که در نمودار 24 ساعته به پایین ترین سطح خود برسند ، اما یک کشش با مقاومت نزدیک به 459 دلار تضمین کرده است.

تحلیل قیمت سکه Binance: خرس ها باعث عقب نشینی BNB به منطقه 450 دلاری می شوند ، آیا سکه بازیابی می شود؟  1منبع: نمای تجاری

اقدام قیمت بایننس کوین در ماه گذشته فشار خرید شدیدی داشت. این پس از آن بود که این سکه در ماه ژوئن با کمترین نوسان روبرو شد و به 234 دلار رسید تا قبل از صعود با 230 درصد ، سد روانی را به 500 دلار برساند.

نتیجه گیری قیمت بایننس کوین

تحلیل قیمت بایننس کوین صعودی است زیرا دیروز شاهد صعود شدید بودیم و قیمت بازار در حال حاضر نزدیک به علامت 487 دلار معامله می شود. بنابراین ، ما انتظار داریم که BNB/USD دیروز امروز افزایش یابد و در آینده هدف 495 دلار را هدف قرار دهد. در حالی که منتظر حرکت BNB/USD هستید ، مقالات ما را در مورد مبادلات غیر متمرکز ، بازار NFT و آینده بیت کوین بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.