منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 39.03 دلار افزایش یافت

تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD پس از یک دوره صعودی عظیم به 39.03 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک روند صعودی را نشان می دهد که شاهد افزایش دارایی دیجیتال به سطح 39.03 دلار بوده است. دارایی دیجیتال در سطح 36.18 دلار حمایت محکمی پیدا کرده بود که شاهد بازگشت قیمت ها و شروع یک روند صعودی جدید بود. با این حال، قیمت SOL با مقاومت در سطح 39.43 دلار مواجه شده است و در حال حاضر در حدود 39.03 دلار معامله می شود. خرس ها ممکن است در کوتاه مدت سعی کنند قیمت ها را پایین بیاورند، اما انتظار می رود گاوها از سطح حمایت 36.18 دلار دفاع کنند.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد افزایش یافته است. در بازه زمانی روزانه، ارزش بازار دارایی دیجیتال به 13,457,584,627 دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 1,720,759,773 دلار است. معامله گران باید سطح مقاومت 39.43 دلار و سطح حمایت 36.18 دلار را در کوتاه مدت تحت نظر داشته باشند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت یک روزه: به نظر می رسد روند صعودی به بالای مقاومت 39.43 برسد.

بازه زمانی روزانه برای تحلیل قیمت سولانا شکل گیری یک خط روند صعودی را نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته از قیمت ها حمایت کرده است. دارایی دیجیتال در چند روز گذشته شاهد یک رالی قوی بوده است که قیمت ها را به سطح مقاومت 39.43 دلار نزدیک کرده است. شکستن و بسته شدن بالاتر از این سطح، خط روند نزولی را باطل می کند و قیمت ها را برای حرکت به سمت سطوح 42.50 و 45 دلار باز می کند.

تصویر 342
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

دارایی دیجیتال در حال حاضر در حدود سطح 39.03 دلار معامله می شود و گاوها به دنبال افزایش قیمت ها در کوتاه مدت هستند. اندیکاتور RSI در حال حاضر نزدیک به محدوده خرید بیش از حد است که ممکن است شاهد ظهور برخی فشارهای نزولی در بازار باشد. اندیکاتور MACD نیز در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت کمی تثبیت شوند. MA50 از MA200 عبور کرده است که یک علامت صعودی برای بازار است که یک علامت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: گاوها پس از یک نبرد کوتاه مدت قیمت برنده مسابقه شده اند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا یک روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت ها یک سری از اوج های بالاتر و پایین تر را مشاهده کرده اند. دارایی دیجیتال در چند روز گذشته درگیر جنگ بین گاوها و خرس ها بوده است زیرا قیمت ها بین سطوح 36 تا 39 دلار در نوسان بوده است. گاوهای 4 ساعته در نهایت با افزایش قیمت ها به سطح 39.03 دلار در مسابقه پیروز شدند.

تصویر 340
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

اندیکاتور فنی در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد زیرا اندیکاتور RSI بالاتر از سطح 60 است. نشانگر MACD نیز به کراس اوور صعودی نزدیک است. MA50 و MA200 در حال حاضر در یک کراس اوور صعودی هستند که نشانه صعودی برای بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در بازه‌های زمانی 1 روزه و 4 ساعته نشان می‌دهد که با افزایش قیمت‌ها، گاوها کنترل بازار را در دست دارند. قیمت ها در حال حاضر سطح مقاومت 39.43 دلار را آزمایش می کنند و شکست بالاتر از این می تواند منجر به حرکت قیمت ها به سمت سطح 42.50 دلار شود. با این حال، اگر قیمت ها به زیر سطح حمایت 36.18 دلار برگردند، قیمت ها می توانند به سمت سطح 33.50 دلار حرکت کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.