منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به 39.16 دلار کاهش یافت

تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به 39.16 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیرا تحلیل قیمت سولانا با فشار فروش زیادی مواجه بوده و به 39.16 دلار کاهش یافته است. بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد و ممکن است در آینده نزدیک به کاهش ادامه دهد. قیمت سولانا تحت فشار فروش زیادی بوده و به زیر مرز 40 دلار رسیده است. پشتیبانی از قیمت SOL در 37.16 دلار و مقاومت برای SOL/USD در 40.99 دلار است.

سکه تحت فشار فروش بوده و در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد از دست داده است. بازار در حال حاضر نزولی است و نمی توان افت بیشتر را رد کرد. بازار حجم در 24 ساعت گذشته اندکی افزایش داشته است زیرا در 1,255,205,840 دلار قرار دارد که نشانه مثبتی است. ارزش بازار Solana در حال حاضر 13,389,198,251 دلار است و این سکه در رتبه 25 در CoinMarketCap قرار دارد.

قیمت سولانا در تحلیل 1 روزه: SOL/USD با مقاومت 40.99 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در تحلیل یک روزه در چند ساعت گذشته نزولی بوده است زیرا بازار یک سری از اوج و پایین‌تر را شاهد بوده است. بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد و نمی توان نزولی بیشتر را رد کرد. قیمت سولانا با مقاومت 40.99 دلار مواجه است و برای صعود بیشتر به یک شکست بالاتر از این سطح نیاز است. حمایت از قیمت Solana در 37.16 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح ممکن است قیمت ها را به 34.65 دلار برساند.

تصویر 392
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در نمودار یک روزه در حال حاضر روی 40 است که نشان می دهد بازار در محدوده نزولی قرار دارد. نشانگر واگرایی میانگین متحرک نیز در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط MACD در حال حاضر زیر خط سیگنال قرار دارد. نوار EMA در نمودار 1 روزه نیز در محدوده نزولی قرار دارد که نشان می دهد ممکن است در آینده نزدیک بازار به نزول ادامه دهد.

قیمت سولانا در تحلیل 4 ساعته: SOL/USD با مقاومت در برابر 40.99 دلار

تحولات اخیر در بازار سولانا نشان می دهد که خرس ها در حال حاضر بازار را کنترل می کنند. بازه زمانی 4 ساعته برای تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که بازار یک الگوی نزولی تشکیل داده است و در حال حاضر زیر سطح 50 دلار معامله می شود. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر نزدیک به سطح 40 معامله می شود که نشان می دهد بازار در قلمرو نزولی قرار دارد.

تصویر 391
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

خط MACD (آبی) در حال حاضر زیر خط سیگنال قرمز معامله می شود که نشانه نزولی است و نشان می دهد که بازار فضای بیشتری برای سقوط دارد. نوار EMA در بازه زمانی 4 ساعته نیز به نفع خرس‌ها است، زیرا در حال حاضر تمام میانگین‌های متحرک زیر قیمت معامله می‌شوند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحولات اخیر در تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند. تجزیه و تحلیل بازه زمانی 1 روزه و 4 ساعته نشان می دهد که بازار فضای بیشتری برای سقوط دارد زیرا در حال حاضر بازار با مقاومت 40.99 دلاری مواجه است. خریداران برای بالا بردن قیمت ها باید از این سطح بالاتر بروند. بازار در حال حاضر در مرحله تثبیت است و برای صعود بیشتر نیاز به شکست است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.