منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به زیر 35.40 دلار سقوط کرد زیرا استرس نزولی بر بازار غلبه کرد

تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به زیر 35.40 دلار سقوط کرد زیرا استرس نزولی بر بازار غلبه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که بازار پس از اقدام قیمت دیروز تحت تأثیر نزولی قرار دارد. بازار امروز با یک حرکت نزولی اندک باز شده است و در حال حاضر SOL/USD نزدیک به منطقه 35 دلار معامله می شود. یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به سطح 38.80 دلار در حال شکل گیری است که احتمالاً در کوتاه مدت به عنوان یک مقاومت عمل می کند. از جنبه نزولی، حمایت اولیه در 33.80 دلار وجود دارد که کمتر از آن ممکن است زیان بیشتری داشته باشد.

دارایی دیجیتال در حال حاضر در محدوده وسیعی بین 33.80 تا 38.80 دلار ادغام می شود. تحلیل قیمت سولانا طی 24 ساعت گذشته 6.8 درصد کاهش یافت و در حال حاضر نزدیک به سطح 35 دلار معامله می شود. ارزش بازار این سکه در حدود 12,070,331,494 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 1,566,493,752 دلار است. Bears کنترل بازار را برای چند جلسه بعدی در دست دارند زیرا در سطح 35.40 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت: بازار SOL احتمالاً کاهش بیشتری خواهد داشت

بازه زمانی روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که بازار پس از حرکت صعودی دیروز، یک الگوی کندل نزولی شکل گرفته است. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را پایین می آورند. اندیکاتور RSI در حال حاضر زیر سطح 50 معامله می شود که نشان می دهد فشار نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

تصویر 322
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

MA در بازه زمانی روزانه یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا MA 50 روزه بسیار کمتر از MA 200 روزه معامله می شود. هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک در حال افزایش است، که نشان می دهد که حرکت نزولی در بازار احتمالا ادامه خواهد داشت. با نگاهی به بازه زمانی 24 ساعته برای تحلیل قیمت سولانا، می بینیم که بازار یک الگوی مثلث نزولی با مقاومت نزدیک به 38.80 دلار تشکیل داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحولات اخیر در بازار سولانا نشان می دهد که خرس ها در حال حاضر بازار را کنترل می کنند. بازه زمانی 4 ساعته برای تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که بازار یک الگوی نزولی تشکیل داده است و در حال حاضر زیر سطح 36 دلار معامله می شود. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر نزدیک به سطح 40 معامله می شود که نشان می دهد فشار نزولی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

تصویر 323
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک در حال حاضر زیر خط صفر است و در حال افزایش است، که نشان می دهد که حرکت نزولی در بازار احتمالا ادامه خواهد داشت. MA در بازه زمانی 4 ساعته نشان دهنده یک روند نزولی است زیرا MA 50 روزه بسیار کمتر از MA 200 روزه معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

روند نزولی احتمالاً از تحلیل تکنیکال ادامه خواهد داشت، می توان نتیجه گرفت که تحلیل قیمت سولانا در حال حاضر تحت تأثیر نزولی قرار دارد و احتمالاً در کوتاه مدت بیشتر کاهش خواهد یافت. بازار با مقاومت 38.80 دلار مواجه است و در صورت شکستن قیمت ها به زیر 33.80 دلار، زیان های بیشتری ممکن است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.