منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD برای آزمایش مقاومت 34 دلار آماده می شود

تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD برای آزمایش مقاومت 34 دلار آماده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا امروزه نوسانات قابل توجهی را نشان می دهد، به ویژه به دلیل اینکه بازار کمی صعودی است و NFT ها در اکوسیستم سولانا همچنان به رشد خود ادامه می دهند. قیمت آن امروز به پایین ترین سطح 32.22 رسید و در حال حاضر در 33.9 دلار معامله می شود.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

بر اساس نقشه حرارتی کریپتو، می‌توان گفت که بازار امروز عمدتاً صعودی است زیرا بیت‌کوین و اتریوم هر دو به ترتیب ۲ درصد و ۲.۸ درصد افزایش داشته‌اند. ما شاهد هستیم که سایر آلتکوین ها نیز همین روند را دنبال می کنند.

تحلیل قیمت سولانا 1 روزه
نمودار قیمت سولانا توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای یک روز تصویر بزرگتری از نوسانات اخیر این ارز به ما می دهد. اخیراً قبل از کاهش دوباره به بالاترین سطح 39 دلار رسیده است، بنابراین یک سطح مقاومت جدید در اطراف آن علامت ایجاد می کند. در عین حال، هنوز خط پشتیبانی قبلی را با قیمت 29.9 دلار دوباره آزمایش نکرده است.

در حال حاضر، به نظر می رسد بهبودی برای Solana قریب الوقوع است، زیرا هر دو شاخص MACD و RSI اقدامات مثبتی را نشان می دهند. اما اجازه دهید نگاهی به آنچه می توانیم در فواصل کوتاهتر داشته باشیم بیاندازیم.

حرکت قیمت 24 ساعته سولانا: SOL/USD همچنان نوسان دارد

تحلیل قیمت سولانا 1 ساعته
نمودار قیمت سولانا توسط TradingView

این نوسانات سولانا است که آن را تبدیل به ارز جالبی برای سرمایه گذاری معامله گران نقدی می کند. همانطور که حرکت قیمت 24 ساعته نشان می دهد، قیمت سولانا در ابتدای روز امروز در 32.7 دلار بسته شد. از آن زمان تاکنون، تا کنون به 33.86 دلار رسیده است. که افزایش قابل توجهی است.

اگر به داده های 24 ساعته سولانا نگاه کنیم، ارزش بازار آن 5.31 درصد افزایش یافته است در حالی که حجم معاملات 34.51 درصد کاهش یافته است و حجم را به ارزش بازار 0.04185 رسانده است.

ما می‌توانیم سولانا را در ۲۴ ساعت گذشته ببینیم که اوج‌ها و پایین‌های بالاتری داشته است. از این رو، روند صعودی کمی را پشت سر گذاشته است که به نظر نمی رسد متوقف شود. اگرچه، RSI خبر بدی به ما می دهد زیرا بازار در حال حاضر بسیار بیش از حد خرید است. اگرچه MACD کاملا سالم است.

هنوز ممکن است حرکت مثبتی وجود داشته باشد. اما به طور کلی، بسیاری از شتاب در حال حاضر کاهش یافته است و سولانا آماده است تا دوباره کمی افت کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا: SOL/USD در آستانه آزمایش مجدد مقاومت در حدود 34 دلار است

تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا
نمودار قیمت سولانا توسط TradingView

همانطور که نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Solana نشان می دهد، SOL/USD فقط برای آزمایش مقاومت در حدود 34 دلار آماده می شود. ما می توانیم نشانه هایی از یک حرکت مثبت را در شاخص های MACD و RSI مشاهده کنیم. در حالی که RSI با یک گرادیان مثبت کاملاً متعادل است، MACD هیستوگرام هایی را در سبزها با افزایش قدرت نشان می دهد.

بنابراین، SOL/USD ممکن است به خوبی برای آزمایش مجدد مقاومت 34 دلار آماده شود. اما آیا موفق به شکستن آن خواهد شد؟ با توجه به این واقعیت که قبلاً روند صعودی کمی داشته است، بعید است که سولانا هنوز موفق شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

سولانا امروز عملکرد بسیار خوبی دارد و اکنون به نظر می رسد که در حال از دست دادن سرعت است. با این حال، در فواصل زمانی بزرگتر، به نظر می رسد که فقط آماده آزمایش مقاومت 34 دلاری است. اما در فواصل کوتاه‌تر، می‌توان انتظار داشت که اندکی کاهش یابد. بنابراین، این ممکن است بهترین زمان برای سرمایه گذاری سریع نباشد. برای بهترین بازده، راهنمای ما را در مورد بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در سال 2022 بخوانید.