منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD آماده شکستن به زیر سطح حمایت 30 دلاری است

تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD آماده شکستن به زیر سطح حمایت 30 دلاری است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با توجه به این واقعیت که کل بازار کریپتو در یک روند نزولی قرار دارد، تحلیل قیمت سولانا امروز کاملاً نزولی است. قیمت آن دیروز روی 31.42 دلار بسته شد و به 33.48 دلار رسید. با این حال، این صعود بسیار کوتاه مدت بود و باعث شد سولانا پایین تر بیاید. در حال حاضر، حمایت قوی از سولانا با 30 دلار وجود دارد.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

هم اتریوم و هم بیت کوین امروز کاهش قیمت داشته اند. هر دو به ترتیب 6.84 درصد و 2.97 درصد کاهش داشته اند. از آنجایی که بازار در یک روند نزولی قرار دارد، به نظر می رسد که سولانا ممکن است خود را برای سقوط بیشتر آماده کند. به نظر می رسد احتمال شکستن ساپورت و پایین آمدن آن بسیار زیاد است.

تحلیل قیمت سولانا 1 روزه
نمودار قیمت سولانا توسط TradingView

تحلیل روزانه قیمت سولانا به ما نگاه روشن تری به عملکرد اخیر قیمت سولانا می دهد. اگر خط حمایت فعلی شکسته شود، می توان انتظار داشت که حمایت بعدی حدود 26 دلار باشد.

حرکت قیمت 24 ساعته سولانا: حمایت از 30 دلار همچنان قوی است

تحلیل قیمت سولانا 1 ساعته
نمودار قیمت سولانا توسط TradingView

همانطور که در تحلیل 1 ساعته قیمت سولانا می بینیم، قیمت اوایل امروز به 29 دلار کاهش یافت. با این حال، عمر آن بسیار کوتاه بود و به سرعت به بالاترین سطح رسید. از نظر فنی، می توان گفت که پشتیبانی 30 دلاری در حال حاضر شکسته شده است. اما از آنجایی که SOL/USD پس از آزمایش دوباره به سمت بالا برگشت، پشتیبانی همچنان قوی است.

RSI به سرعت به سمت پایان فروش بیشتر می رود زیرا در حال حاضر در 36 است و شیب نیز منفی است. در عین حال، نشانگر MACD نیز هیستوگرام ها را با شدت افزایش به رنگ قرمز نشان می دهد.

به طور کلی، سولانا 3.67 درصد کاهش داشته است. در عین حال، حجم معاملات 24 ساعته آن 44.74 درصد افزایش یافته است در حالی که ارزش بازار 3.64 درصد کاهش یافته است.

سولانا ممکن است در چند ساعت آینده خط پشتیبانی را چند بار دیگر آزمایش کند. با توجه به شرایط بازار، به نظر می رسد که هنوز به پایین ترین سطح نرسیده است. با این حال، سولانا ممکن است قبل از سقوط دوباره به معاملات در یک محدوده ادامه دهد.

تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا: حرکت نزولی همچنان قوی است

تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا
نمودار قیمت سولانا توسط TradingView

نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا به ما نشان می دهد که شرایط فعلی بازار چقدر بد است. هیستوگرام روی اندیکاتور MACD به تازگی پس از یک متقاطع وارد رنگ قرمز شده است. سولانا به حرکت در اطراف خط پشتیبانی ادامه می دهد. به نظر می رسد که گاوها در این نقطه کاملاً خسته شده اند و از جهش قابل توجه SOL/USD جلوگیری می کند. این نشانه خوبی نیست، زیرا حرکت نزولی در نهایت می‌تواند باعث کاهش قیمت شود. بنابراین، هنوز به پایین نرسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

سولانا در حال حاضر در اطراف خط حمایت با قیمت 30 دلار شناور است و گاوها خسته شده اند. در نهایت خرس ها زمام امور را در دست خواهند گرفت. بنابراین، انتظار می رود سولانا در چند ساعت آینده سقوط کند. اگر به پتانسیل بلندمدت آینده آن اعتقاد دارید، ممکن است این فرصت خوبی باشد تا موقعیت خود را در سولانا به طور میانگین با هزینه دلار محاسبه کنید. با این حال، این یک توقف طولانی مدت خواهد بود. سرمایه گذاری کوتاه مدت در سولانا در حال حاضر توصیه نمی شود.

در حالی که SOL/USD در تلاش برای بازیابی است، در نظر داشته باشید که درباره نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال اصلی اطلاعات بیشتری کسب کنید. این به شما کمک می کند تا در بازار نزولی تصمیمات بهتری بگیرید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.