منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از حرکت نزولی قوی 4 درصد کاهش می یابد

تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از حرکت نزولی قوی 4 درصد کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا علائم افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار ریسک های نزولی را نشان می دهد. با این حال، گاوها کنترل خود را بر بازار سولانا حفظ کرده‌اند، که ممکن است با تجمع خرس‌ها برای کاهش قیمت، مسیر بازار را بدتر تغییر دهد، و SOL اکنون انتظار دارد یک دوره منفی در چند روز آینده به دست بیاورد. در نتیجه، خرس ها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا دوباره کنترل خود را به دست آورند. علاوه بر این، قیمت SOL در چند ساعت اخیر پویایی کاهش شدیدی را تجربه کرده است.

بازار نشان می دهد که قیمت سولانا دیروز به مرز 44.8 دلار سقوط کرد و به 46.9 دلار افزایش یافت. سولانا به حرکت منفی ادامه می دهد. علاوه بر این، روز بعد، قیمت سولانا سقوط کرد و به 44.1 دلار رسید. SOL در حال حاضر با 44.1 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 1,427,001,166 دلار و ارزش بازار زنده 15,368,911,506 دلار در 24 ساعت گذشته 4.07 درصد کاهش داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه نهم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل نزولی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار از یک حرکت کاهشی پیروی می‌کند و باعث می‌شود که ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر روی 48.5 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 42.6 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات کاهشی را تجربه می کند، قیمت سولانا فضای کمتری برای حفظ روند منفی دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت پایین حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک بازار کاهشی با پویایی ثابت است.

تصویر 133
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 46 است که باعث می شود ارز دیجیتال وارد منطقه خنثی بالایی شود. علاوه بر این، امتیاز RSI کمی به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت خرید از فعالیت فروش فراتر می رود و در عین حال به سمت ثبات حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با کاهش نوسانات. علاوه بر این، با بسته شدن نوسانات، ارزش ارز دیجیتال در برابر تغییرات آسیب‌پذیرتر می‌شود. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 46.3 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger روی 37.7 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای SOL است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت صعودی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال نزدیک شدن هستند، که نشان دهنده کاهش نوسانات با شانس زیاد برای حفظ روند مثبت است. با این حال، قیمت به سمت پایین به سمت ویژگی های کاهشی حرکت می کند.

تصویر 134
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 56 باشد که نشان دهنده ثبات این ارز دیجیتال است. در منطقه خنثی مرکزی سقوط می کند، فقط از منطقه تورم دوری می کند. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت نزولی پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار و اشاره به پویایی نزولی است. افزایش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت فروش از فعالیت خرید بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی و فرصت های نزولی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی برای درازمدت کنترل بازار را در دست بگیرند زیرا بازار نشانه‌های گسترده‌ای از هرگونه تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، با توجه به این تحلیل، انتظار می رود سولانا آینده تیره ای داشته باشد و خرس ها گاوها را به طور کامل از صحنه خارج کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.