منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از توجه صعودی قوی به 37.06 دلار افزایش یافت

تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از توجه صعودی قوی به 37.06 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. گاوها کنترل خود را بر بازار سولانا بازپس گرفته اند، که مسیر بازار را به سمت بهتر شدن تغییر خواهد داد، و SOL اکنون انتظار دارد که دوره صعودی در چند روز آینده تسلط یابد. با این حال، خرس ها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا دوباره کنترل خود را به دست آورند. قیمت SOL در چند ساعت اخیر پویایی های نوسانی را تجربه کرده است، اما به زودی از آن عبور خواهیم کرد.

بازار نشان می دهد که قیمت سولانا دیروز به مرز 33 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 36 دلار رسید. سولانا به حرکت مثبت خود ادامه می دهد. با این حال، روز بعد، قیمت سولانا افزایش یافت و به 37 دلار رسید. SOL در حال حاضر با 53 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 1,160,176,627 دلار و ارزش بازار زنده 12,722,548,205 دلار در 24 ساعت گذشته 2.98 درصد رشد داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه نهم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل صعودی را با حرکت قیمت به سمت بالا نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت بسته شدن اندک است و در نتیجه ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف است. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 37.84 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 33.1 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD بر روی منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت صعودی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات بسته شدن را تجربه می کند، قیمت سولانا فضای کمتری برای حرکت به سمت هر یک از این دو حالت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت مقاومت برگشتی حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار با پویایی ثابت است.

تصویر 61
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 62 است که باعث می شود ارز دیجیتال وارد منطقه تورم شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت خرید از فعالیت فروش بیشتر است در حالی که به سمت ارزش گذاری بیش از حد حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با کاهش نوسانات. علاوه بر این، با بسته شدن نوسانات، باعث می‌شود ارزش کریپتوکارنسی تغییر کند. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر روی 41.6 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger روی 30.4 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای SOL است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است و حرکت صعودی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال نزدیک شدن هستند که نشان دهنده کاهش نوسانات با احتمال زیاد تغییر به سمت یک روند مثبت است. از این رو، قیمت به سمت افزایش ویژگی ها به سمت بالا حرکت می کند.

تصویر 62
منبع نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: TradingView

به نظر می رسد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 49 باشد که نشان دهنده ثبات این ارز دیجیتال است. در منطقه بی طرف مرکزی قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت خطی پیروی می کند که نشان دهنده بازار در حال گسترش است و به سمت پویایی پایدار حرکت می کند. امتیاز RSI غیرفعال نشان دهنده فعالیت فروش برابر با فعالیت خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا حرکت صعودی و فرصت های صعودی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، گاوها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی کنترل بازار را برای درازمدت به دست بگیرند، زیرا بازار نشانه‌های گسترده‌ای از هرگونه تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، با توجه به این تحلیل، انتظار می رود سولانا آینده امیدوار کننده ای داشته باشد و گاوهای نر خرس ها را کاملاً از صحنه خارج کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.