منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL در محدوده 31 دلار صعودی است. تجمیع ادامه دارد؟

تحلیل قیمت سولانا: SOL در محدوده 31 دلار صعودی است. تجمیع ادامه دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت امروز کمی افزایش یافته است. سکه نزولی زیر سطح 31 دلار را رد کرد و حرکت صعودی به افزایش سطح قیمت به 31.5 دلار کمک کرد. SOL/USD در دو روز گذشته در حال کاهش بود زیرا فشار نزولی در بازار وجود داشت. از سوی دیگر، حرکت صعودی فعلی قیمت را دوباره افزایش داده است، زیرا به نظر می‌رسد ارز دیجیتال سطح قیمت خود را حفظ می‌کند تا از سقوط بیشتر آنها جلوگیری کند.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: گاوها منحنی قیمت را تعریف می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا نشان می دهد که گاوها حداقل دامنه صعودی را از 31 دلار تا 31.5 دلار پوشش داده اند، زیرا جفت DOL/USD در زمان نگارش این مقاله با ارزش بعدی معامله می شود و در 24 ساعت گذشته ارزش 1.23 درصدی را به دست آورده است. اما در هفته گذشته 0.26 درصد از ارزش خود را از دست داده است، زیرا قیمت در بیشتر ایام هفته رو به کاهش بوده است. حجم معاملات امروز با کاهش 47.4 درصدی همراه بوده که نتیجه آن تسلط بر بازار 1.13 درصد بوده است.

sol 1w
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات جفت SOL/USD در حال کاهش است زیرا باندهای بولینگر به دلیل نوسانات قیمت کمتر در چند روز گذشته در حال باریک شدن هستند. اکنون باند بالایی در علامت 41.2 دلار قرار دارد که نشان دهنده مقاومت برای SOL/USD است و باند پایینی در 27.4 دلار است که نشان دهنده حمایت است که به طور میانگین 34.3 دلار است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) روی یک منحنی رو به بالا در نیمه پایینی منطقه خنثی در شاخص 36 قرار دارد. منحنی آن نشان دهنده افزایش فعالیت خرید در بازار است.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل ساعتی قیمت سولانا، حرکت صعودی را بیشتر تایید می کند. قیمت در چهار ساعت پایانی معاملات امروز افزایش یافت. با این حال، چند رگه از فعالیت نزولی نیز مشاهده شده است، زیرا علیرغم اینکه قیمت به سمت بالا حرکت می کند، فشار فروش نیز بالاتر از سطح قیمت فعلی وجود دارد.

SOL 4gf
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته پایین است زیرا باندهای بولینگر در حال تشکیل یک شکل تونلی هستند و قیمت در نزدیکی باند بالایی معامله می شود که در علامت 31.9 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت برای قیمت SOL/USD است. میانگین متحرک در 31.1 دلار یافت می شود و RSI در شاخص 50 معامله می شود و در منطقه خنثی به سمت بالا حرکت می کند. RSI به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا نشان می‌دهد که حرکت صعودی حرکت قیمت را تا حد زیادی تعیین می‌کند، همچنان که فضای بیشتری برای حرکت صعودی بیشتر دارد. اگر خرید از سرمایه گذاران برای چند ساعت آینده ادامه یابد، SOL/USD ممکن است از محدوده ادغام خارج شود. اگر فشار فروش وارد شود، ممکن است قیمت به سطح 30 دلار بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.