منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: SOL با ادامه روند نزولی به 35 دلار رسید

تحلیل قیمت سولانا: SOL با ادامه روند نزولی به 35 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا روندی منفی را نشان می‌دهد و خرس‌ها در بیشتر مواقع این هفته بر نمودارهای قیمتی حاکم هستند. سطوح قیمت پس از رد شدن در 46.6 دلار در 14 آگوست 2022 به وضوح کاهش یافته است و ارزش سکه به محدوده 35 دلار کاهش یافته است. این نزول تأثیرگذار بوده است و روند نزولی امروز نیز ادامه یافته است. نزول این بار گسترش یافته است و اگر الگوی قیمت موجی قبلی را در نمودار مشاهده کنیم، به نظر می رسد که موج نزولی فعلی تاثیر بسیار بیشتری داشته باشد و ضرر بیشتری را به همراه داشته باشد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا محدوده 35 دلار می شود

تحلیل قیمت یک روزه سولانا امروز یک حرکت نزولی را نشان می دهد و قیمت به 9.95 دلار کاهش یافته است. در طول هفته گذشته، نمودار قیمت تحت سلطه شمعدان های قرمز بود، زیرا خرس ها دائماً باعث کاهش قیمت می شدند. در حال حاضر، پس از افت 4.60 درصدی دیگر سکه در 24 ساعت گذشته، قیمت به 35.1 دلار کاهش یافته است. زیان 23 درصدی نیز طی هفته گذشته به ثبت رسیده است که حکایت از وخامت اوضاع دارد. خرس‌ها از 14 آگوست در موقعیت غالب بوده‌اند، اما امروز، خرس‌ها کسری بیشتری ایجاد کرده‌اند. حجم معاملات امروز نیز 26.70 درصد کاهش یافت.

sol 1w
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) پس از تقاطع با SMA50 که یک نشانه نزولی قوی است، با قیمت 40.5 دلار معامله می شود. نوسانات نیز افزایش یافته است، در همین حال، اگر در مورد شاخص های باند بولینگر صحبت کنیم، باند بالایی در 47 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است و باند پایین در 34.5 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است، در حالی که قیمت به نزدیکی رسیده است. این منطقه پشتیبانی خاص امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در روند نزولی قرار دارد و در نمودار قیمت یک روزه به شاخص 36 کاهش یافته است که به فعالیت فروش اشاره دارد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی سولانا نشان می‌دهد که گاوها در بیشتر مواقع برای جلسه معاملاتی امروز بر عملکرد قیمت حاکم بودند، با این حال خرس‌ها پس از یک دوره کوتاه تلاش‌های صعودی باعث کاهش ناگهانی قیمت امروز شدند. حرکت نزولی توانسته است هر گونه فعالیت صعودی را رد کند. با این حال، قیمت برای بهبودی اندکی در پایان معاملات قبلی ثبت شده است.

SOL 4f
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در سمت بالاتری قرار دارد زیرا باندهای بولینگر به طور متوسط ​​در 37 دلار قرار دارند که بالاتر از سطح قیمت فعلی است، در حالی که باند بالایی آن در سطح 42 دلار است و باند پایینی در سطح 42 دلار است. سطح 33.1 دلار امتیاز RSI به دلیل روند نزولی بسیار پایین است و این اندیکاتور در شاخص 30.55 معامله می شود و به زودی وارد منطقه کم فروش می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی و روزانه سولانا نشان دهنده کاهش قیمت امروز است، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب بوده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 35 دلار کاهش دهند. در صورت تداوم فشار فروش می توان خسارت بیشتری را نیز انتظار داشت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.