منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: نوسان SOL به بالای 136 دلار ادامه می یابد. آیا باید 140 دلار انتظار داشته باشیم؟

تحلیل قیمت سولانا: نوسان SOL به بالای 136 دلار ادامه می یابد. آیا باید 140 دلار انتظار داشته باشیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت سولانا در بازار 24 ساعته صعودی انجام می شود
  • محدوده وسیع روزانه از حداقل روزانه 110 دلار تا حداکثر روزانه 136 دلار ،
  • تا زمان نگارش این مقاله ، SOL/USD با قیمت 136 دلار معامله می شود

پس از آنکه بازار به پایین ترین سطح خود در 110 دلار رسید ، تحلیل قیمت سولانا در بازار 24 ساعته صعودی انجام می شود. بنابراین ، ما پیش بینی می کنیم که جفت توکن قراردادهای لایه اول SOL/USD سودهای بیشتری را در طول روز ثبت کند.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته صعودی عمل کرد. رهبران بازار ، BTC و ETH ، به ترتیب افزایش قیمت 1.70 و 0.55 درصد را ثبت کردند.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: سولانا پایین ترین قیمت خود را در 110 دلار تعیین کرد

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Solana ، جفت ارز SOL/USD در محدوده وسیع روزانه معامله شد ، از پایین ترین سطح روزانه 110 دلار تا بالاترین سطح روزانه 136 دلار ، که نوسان قوی را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد. حجم کل معاملات سولانا 58.93 درصد افزایش یافته و مبلغ 5.85 میلیارد دلار است ، در حالی که ارزش بازار سولانا در حدود 39.12 میلیارد دلار معامله می شود و SOL را در رتبه 7 به طور کلی قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته SOL/USD: SOL شروع به افزایش می کند

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا ، می توانیم مشاهده کنیم که اقدام قیمت سولانا مجدداً در جهت علامت قیمت 138 دلار شروع به افزایش می کند ، که با عبور از آن می توان احتمال دستیابی به اهداف 140 و 150 دلاری را در دسترس قرار داد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا
نمودار 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت سولانا طی 2 ماه گذشته شاهد پیشرفت سریع و قابل توجهی بوده است. از حمایت 35.5 دلاری ، SOL/USD بیش از 300 درصد افزایش یافت تا جایی که قیمت فعلی در 136 دلار بالا رفت.

این سکه چندین روز با مقاومت قوی زیر علامت روانشناختی 100 دلار دست و پنجه نرم کرد تا در ابتدای هفته رشد سریع را ثبت کرد. پشتیبانی در ابتدا بالای 100 دلار پیدا شد. با این حال ، صعودهای بیشتر مارک 110 دلار را به یک پایگاه پشتیبانی تبدیل کرد تا قیمت سولانا را به سمت مرز بعدی هدایت کند.

در طول شب ، SOL مجدداً حرکت کرد و تقریباً به زیر 109 دلار رسید ، اما از آن زمان به بعد برای جبران خسارات وارده به سمت بالاتر حرکت کرده است. بنابراین ، ما منتظر افزایش قریب الوقوع در 24 ساعت آینده هستیم و بنابراین از معامله گران می خواهیم که چشم انداز صعودی خود را از جهت قیمت سولانا حفظ کنند.

تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت سولانای امروز ما حاکی از یک بازار صعودی و این واقعیت است که بازار می تواند به صعود ادامه دهد و از مرز 140 دلار عبور کند. بنابراین ، ما از معامله گران می خواهیم که SOL/USD به بالاترین سطح روزانه برسد و به احتمال زیاد به بالاترین نوسان بعدی برسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.