منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL پس از افت 8 درصدی دیگر به روند کاهشی خود ادامه می دهد

تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL پس از افت 8 درصدی دیگر به روند کاهشی خود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت سولانا در طول معاملات روز ادامه داد و در دو هفته گذشته بیش از 26 درصد کاهش یافت
  • پس از اینکه قیمت از کف حمایتی 192 دلاری عبور کرد، خریداران دیر وارد بازار شدند تا کمی بهبود پیدا کنند
  • کاهش دیگری به زیر سطح پشتیبانی می تواند شاهد کاهش بیش از 50 درصدی SOL نسبت به سطح فعلی باشد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای روز کاهش بیشتری را برای توکن نشان می دهد، پس از اینکه قیمت در معاملات روز 8 درصد کاهش یافت. قیمت تا 186.37 دلار فروخته شد، قبل از اینکه مقداری بهبود پیدا کند تا در زمان نوشتن به 196.88 دلار برسد. این توکن با کاهش بیش از 26 درصدی قیمت در دو هفته گذشته به بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال پیوست که می‌توان آن را تنها مثبت تلقی کرد. پس از بالاترین رکورد تاریخ 259.90 دلار در 6 نوامبر، معامله گران مشتاق به رزرو سود در توکن هستند که منجر به برگشت فعلی شده است.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته افت شدیدی را نشان داد که منجر به کاهش 5 درصدی بیت کوین به کمتر از 58000 دلار شد. اتریوم نیز تقریباً 5 درصد فروخته شد تا دقیقاً بالای 4000 دلار قرار گیرد، زیرا آلت کوین‌های اصلی افت مشابهی را نشان دادند. ریپل و کاردانو هر کدام با افت 4 درصدی به ترتیب به 1.05 و 1.80 دلار رسیدند، در حالی که Dogecoin تقریباً 2 درصد کاهش یافت و به 0.22 دلار رسید. بیشترین ضرر بین لایت کوین (10 درصد) و پولکادوت (9 درصد) در طول معاملات روز مشاهده شد.

تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL پس از افت 8 درصدی دیگر به روند کاهشی خود ادامه می دهد
تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نقشه حرارتی ارز دیجیتال. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته SOL/USD: برای ادامه کاهش، قیمت به زیر EMAهای مهم کاهش می یابد

هیچ منظره زیبایی در نمودار 24 ساعته برای جفت SOL/USD دیده نمی شود زیرا قیمت همچنان در حال کاهش است و از میانگین متحرک نمایی 20،50 و 100 روزه (EMA) عبور می کند. مقدار شاخص قدرت نسبی 42 نشان می دهد که فضای کافی برای تثبیت در توکن وجود دارد و حرکت فروشنده در روند فعلی غالب است. معامله در نزدیکی کف حمایتی 192 دلاری، هر حرکت زیر این نقطه، حمام خون قابل توجهی را برای SOL ایجاد می کند و روند نزولی را به سمت 159 دلار تسریع می کند.

تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL پس از افت 8 درصدی دیگر به روند کاهشی خود ادامه می دهد
تحلیل قیمت سولانا: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته SOL/USD: نقطه پیشرفت یا شکست مهم پیش رو به عنوان بهبود مراحل قیمت

در نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت سولانا، یک تلاش جزئی برای تشکیل یک بهبودی به سمت بالا در حال توسعه است. قیمت در حال حاضر بسیار پایین‌تر از EMAهای حیاتی 4 ساعته قرار دارد و مقدار RSI 31.71 نشان‌دهنده خوانش ضعیف است. با این حال، نزول اخیر را می توان به عنوان فرصتی برای خریداران برای بازگشت به بازار شناسایی کرد. اگر فشار نوپا موفقیت آمیز باشد، قیمت می تواند به 216.08 دلار بازگردد. منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک بسیار زیر ناحیه خنثی در حال حاضر، زیر علامت 0 قرار دارد.

تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL پس از افت 8 درصدی دیگر به روند کاهشی خود ادامه می دهد
تحلیل قیمت سولانا: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

با توجه به شاخص های فنی، می توان تأیید کرد که سولانا در حال حاضر با یک دوره کاهش مداوم از زمان رسیدن به بالاترین قیمت خود یعنی 259.90 دلار در 6 نوامبر مواجه است. با شناسایی خریداران فرصت سرمایه گذاری در SOL در روند فعلی تقویت می شود. هر حرکتی به زیر کف حمایتی 192 دلاری می‌تواند شاهد افت بیشتر توکن باشد، در حالی که در صورت تثبیت فشار فعلی، قیمت می‌تواند تا 216 دلار حرکت کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.