منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL با 29.94 دلار روند نزولی بیشتری را تجربه می کند

تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL با 29.94 دلار روند نزولی بیشتری را تجربه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 15 اکتبر 2022 نشان می دهد که SOL معاملات روزانه را با بالاترین قیمت 30.71 دلار در روز باز کرد. در آغاز روز برخی اقدامات خرید در بازار انجام شد و SOL قبل از ورود خرس‌ها به پایین آمدن قیمت به سطح معاملاتی فعلی 29.94 دلار، به بالاترین سطح 30.71 دلار رسید.

سولانا در حال حاضر با 2.29 درصد تسلط بر بازار در جایگاه 9 قرار دارد. حجم معاملات در حال حاضر 585,535,428 دلار است، در حالی که ارزش بازار 10,721,510,545 دلار است. سطح پشتیبانی اصلی جفت SOL/USD 29.66 دلار است. اگر قیمت به زیر این سطح برود، ممکن است در کوتاه مدت به 29.40 دلار سقوط کند. مقاومت برای SOLUSD 30.71 دلار است. اگر قیمت بالاتر از این سطح بشکند، می تواند یک روند صعودی را آغاز کند و در کوتاه مدت به 31.00 دلار برسد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: قیمت پس از یک شکست اخیر به 29.94 دلار کاهش می یابد.

تحلیل یک روزه قیمت سولانا تأیید می کند که روند نزولی ادامه دار نیز انتظار می رود تا ساعات آینده ادامه یابد. چند روز گذشته شرایط کاملاً نامطلوبی را برای خریداران ارزهای دیجیتال به همراه داشت، زیرا قیمت آن کاهش شدیدی را تجربه کرد. روند مشابهی امروز نیز مشاهده شد، زیرا قیمت به دلیل جریان نزولی به 29.94 دلار کاهش یافت. از سوی دیگر، ارزش میانگین متحرک (MA) در موقعیت نسبتاً پایدار 31.41 دلار است.

تصویر 214
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

نوسانات بالا است زیرا روند نزولی به طور مداوم در حال گسترش است. پس از تغییر موقعیت، ارزش باند بولینگر بالا اکنون 31.28 دلار است و ارزش باند بولینگر پایین به 29.88 دلار کاهش یافته است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی نزولی را نشان می دهد زیرا امتیاز تا 48.96 کاهش یافته است.

نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD: در حالی که قیمت ها نزدیک به 29.90 دلار با مشکل مواجه می شوند، کنترل را در دست دارند

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت سولانا کاهش قیمت را نشان می دهد زیرا خرس ها محدوده نزولی را پوشش می دهند. جفت SOL/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 29.90 دلار معامله می شود، با این حال، پشتیبانی نیز ظاهر شده است و قیمت دوباره در چهار ساعت گذشته بهبود یافته است که نشانه امیدواری برای خریداران است. میانگین متحرک (MA) در نمودار 4 ساعته در سطح 30.24 دلار است، اما قیمت SOL در زیر تمام میانگین‌های متحرک معامله می‌شود که به حرکت نزولی برای سودهای بیشتر اشاره دارد.

تصویر 215
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

نوسانات دوباره در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند. افزایش نوسانات، فضای رو به بالا بیشتری را برای تابع قیمت فراهم می کند، زیرا در نزدیکی باند بالایی معامله می شود. RSI قبلاً در منطقه اشباع خرید، با شاخص 37.62 معامله می‌شد، و اگر خرید ادامه یابد، ممکن است قبل از تماس فروش، در منطقه بیش‌خرید بهبود بیشتری یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشانه‌های نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می‌دهد، زیرا به طور کلی، امروز بازار کریپتو نزولی است. سرمایه گذاران قبل از انجام هر گونه حرکت دیگری باید منتظر تثبیت قیمت ها باشند. گاوها و خرس ها در حال حاضر درگیر یک جنگ طناب کشی هستند و باید دید چه کسی پیروز خواهد شد. نمودار روزانه و چهار ساعته در حال حاضر یک چشم انداز نزولی برای سکه ارائه می دهد و اگر قیمت ها به زیر 30.71 دلار بسته شود، ممکن است منجر به کاهش بیشتر شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.