منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL با رسیدن به 47 دلار، 11 درصد افزایش یافت

تحلیل قیمت سولانا: قیمت SOL با رسیدن به 47 دلار، 11 درصد افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که به نظر می رسد رالی صعودی قوی تر می شود زیرا ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته به هدف دیگری دست یافت. گاوها در هفته گذشته محدوده بالایی را پوشش داده اند، زیرا فعالیت خرید امروز به اوج خود رسیده است زیرا سکه بالاترین قیمت را در 47.6 دلار ثبت کرده است. دیروز، این ارز دیجیتال از مقاومت 44.82 دلار عبور کرد و به نظر می رسد در صورت ادامه روند فعلی و مثبت ماندن جو بازار، قیمت از مقاومت 49.7 دلار عبور کند.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: با شکستن قیمت از بالاترین نشانگر نوسان، حرکت صعودی تشدید می‌شود.

تحلیل روزانه قیمت سولانا روند صعودی قوی را برای بازار امروز تایید می کند زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته حرکت صعودی را پوشش داده است. خریداران روند قیمت ها را در هفته گذشته کنترل کرده اند زیرا افزایش قابل توجهی در ارزش SOL/USD مشاهده شده است. منحنی قیمت صعودی در طول روز به دلیل فشار قوی تر از سوی خریداران به اوج 47.6 دلار رسید. میانگین متحرک (MA) 46.5 دلار است که بسیار کمتر از قیمت فعلی است.

SOL 1 روز 5
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

چند روز قبل یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و منحنی SMA 50 ثبت شد و همچنین گاوها برنده های متوالی را کسب کردند. با حرکت به سمت شاخص باندهای بولینگر، باند بالایی انتهای 46.5 دلار را لمس می کند، در حالی که باند پایینی حداکثر 35.9 دلار را لمس می کند، که نشان دهنده قوی ترین حمایت از ارز دیجیتال است، در حالی که قیمت از مرز بالای اندیکاتور نوسان عبور کرده است. در نهایت، نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) یک منحنی صعودی را نشان می‌دهد و امتیاز به ۶۵ شاخص رسیده است که به سمت منطقه بیش از حد خرید می‌رود.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت سولانا خریداران را هدایت می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته افزایش یافته است. به طور کلی، گاوها در طول روز غالب باقی ماندند و خرس‌ها را کاملاً کنار گذاشتند. ارزش سکه به ارتفاع قبلی خود یعنی 47.6 دلار افزایش یافته است، زیرا گاوها در 20 ساعت گذشته مسیر قیمت را تعیین کرده اند. با این حال، میانگین متحرک 44.4 دلار بالاتر از منحنی SMA 50 است.

SOL 4 ساعت 6
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر با افزایش نوسانات ظاهراً در حال گسترش هستند، که باید به عنوان یک اشاره مثبت در مورد روندهای آینده تلقی شود. باند بولینگر بالا رقم 47.5 دلار را نشان می دهد که کمتر از سطح قیمت فعلی است، در حالی که باند بولینگر پایین در سطح 38.9 دلار قرار دارد. RSI وارد منطقه اشباع خرید شده است و امتیاز 71 نشانگر را لمس کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه و ساعتی سولانا یک تمایل صعودی ثابت را برای روز نشان می دهد، زیرا افزایش ارزش بازار SOL/USD را ثبت کرده است. قیمت با موفقیت به بالای 47.6 دلار رسید و بهبود بیشتر در ارزش سکه ممکن به نظر می رسد. ما انتظار داریم SOL/USD برای امروز صعودی ادامه داشته باشد زیرا حرکت صعودی هر ساعت که می گذرد تشدید می شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.