منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: روند نزولی SOL را به 34.5 دلار پایین می‌آورد

تحلیل قیمت سولانا: روند نزولی SOL را به 34.5 دلار پایین می‌آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بار دیگر متحمل ضرر شده است. این به این دلیل است که خرس‌ها پس از یک وقفه صعودی کوچک دوباره در حال عبور هستند. خرس ها باعث کاهش قیمت تا سطح 34.5 دلار شده اند و توانسته اند جایگاه خود را به عنوان حزب پیشرو حفظ کنند. فروشندگان بیشتر باعث کاهش بیشتر قیمت می‌شوند و خریداران را در تلاش برای احیا شکست داده‌اند.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: خرس ها بر تلاش های صعودی برای تحریک روند نزولی غلبه کردند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه سولانا نشان می دهد که امروز کاهش قیمت SOL اتفاق افتاده است. در 21 آگوست 2022 نیز یک بازه صعودی کوتاه مشاهده شد، زیرا یک شمعدان سبز رنگ در بین روزهای بسیار نزولی مشاهده شد. خرس‌ها عمدتاً پیشتاز بوده‌اند و همچنان در حفظ آن موفق هستند زیرا قیمت در حال حاضر به 34.5 دلار کاهش یافته است.

میانگین متحرک (MA) نزدیک به قیمت فعلی و همچنین در سطح 0.261 دلار است. سکه طی 24 ساعت گذشته 2.77 درصد و در هفته گذشته 19.91 درصد از دست داده است.

SOL 1sd
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

از سوی دیگر، نوسانات در حال افزایش است که این نیز نشانه ای منفی برای آینده سولانا است. مقادیر بالاتر و پایین تر باندهای بولینگر در نقاط زیر تعیین می شود. ارزش بالا در 47.4 دلار و ارزش پایین 33.5 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی در زمان نگارش مقاله در سطح خنثی پایین 36 قرار دارد، زیرا منحنی رو به پایین آن به فعالیت فروش در بازار اشاره دارد.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت پس از یک فرار کوتاه دوباره در حال کاهش است. خرس ها سطح قیمت ها را پایین می آورند و در حال حاضر به سطح 34.5 دلار رسیده اند. به دلیل روند نزولی که در هفته های گذشته دنبال شد، میانگین متحرک همچنان بالاتر از قیمت فعلی، یعنی در 35.1 دلار است. خط روند کوتاه مدت بار دیگر به سمت پایین حرکت می کند که یک سیگنال نزولی اصلی است.

SOL 4er
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

از آنجایی که نوسانات ملایم است، ارزش باند بولینگر بالا در ارزش 37 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به سطح 34 دلار کاهش یافته است. نمودار RSI نیز حرکت رو به پایین را نشان می‌دهد، زیرا امتیاز به ارزش کمتر از خرید نزدیک شده است زیرا در حال حاضر 35 است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت روزانه و ساعتی سولانا گزارش می دهد که امروز نیز یک فعالیت نزولی رخ داده است. سطوح قیمت به 34.5 دلار کاهش یافته است که ضرر قابل توجهی برای ارزش بازار ارزهای دیجیتال بوده است. با وجود اینکه گاوها در ساعات گذشته سعی در بازگشت داشتند، اما تلاش آنها بی نتیجه مانده است زیرا قیمت امروز کاهش یافته است. سطح قیمت فقط در صورتی حفظ می شود که حمایت در سطح 33.5 دلار حفظ شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.