منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: دوره نزولی ارزش SOL/USD را به 41.02 دلار کاهش می دهد

تحلیل قیمت سولانا: دوره نزولی ارزش SOL/USD را به 41.02 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه طی 24 ساعت گذشته در بازار با روند نزولی روبرو بوده است. این سکه تحت یک الگوی مثلث نزولی معامله می شود و در حال حاضر سطح 41.02 دلار را آزمایش می کند. اگر این سطح پشتیبانی شکسته شود، ممکن است قیمت Solana به 39.12 دلار کاهش یابد. مقاومت برای جفت SOL/USD در 42.23 دلار وجود دارد. شکست بیش از این سطح ممکن است قیمت را به 44.54 دلار برساند.

تصویر 377
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

پس از فروش اخیر در سراسر بازار، این ارز دیجیتال نتوانسته است هیچ خریداری در سطوح بالاتر پیدا کند. قیمت‌ها در چند ساعت گذشته در محدوده‌ای تثبیت شده‌اند، زیرا گاوها و خرس‌ها برای کنترل نبرد می‌کنند. بازار نشان می دهد که قیمت سولانا در حال حاضر 41.02 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 2.31 درصد کاهش داشته است. ارزش بازار سکه 14,073,198,980 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 1,227,889,179 دلار ثبت شده است.

قیمت سولانا در تحلیل 1 روزه: SOL/USD با مقاومت 42.23 دلار مواجه است

در تحلیل قیمت 1 روزه سولانا، وضعیت بازار برای SOL مطلوب نیست زیرا مدتی است که روند قیمت نزولی بوده است. علاوه بر این، فشار منفی زیادی بر بازار وجود دارد که می تواند منجر به نزول بیشتر شود. علاوه بر این، به نظر می رسد بازار به سمت سطح حمایت 39.12 دلار پیش می رود.

تصویر 378
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD یک متقاطع نزولی را نشان می دهد که نشان می دهد بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد فشار فروش باشد. شاخص های فنی عمدتاً نزولی هستند زیرا RSI در قیمت 44.10 معامله می شود و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند. باند بولینگر افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش نوسانات در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت SOL به 41.02 دلار کاهش می یابد

در تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا، بازار نزولی به نظر می رسد زیرا قیمت ها از اوج های نزدیک به 44 دلار کاهش یافته است. بازار در حال حاضر با قیمت 41.02 دلار معامله می شود و با مقاومت فوری در قیمت 42.23 دلار مواجه است. بازار با فروش شدید روبرو شده است و قیمت ها قادر به پیدا کردن هیچ خریدار در سطوح بالاتر نیست. بازار در حال حاضر در مرحله تجمیع قرار دارد و قیمت ها بین 39.12 تا 42.23 دلار معامله می شود.

تصویر 376
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

جفت SOL/USD زیر شاخص قدرت نسبی (RSI) 50 معامله می شود که نشان می دهد بازار نزولی است. نشانگر MACD در زیر خط سیگنال حرکت می کند که یک علامت نزولی است. باندهای بولینگر در یک بازه زمانی 4 ساعته به سمت یکدیگر حرکت می کنند که نشانه کاهش نوسانات در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

در پایان، تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که سکه طی چند روز گذشته با روند نزولی روبرو بوده است. بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد فشار فروش باشد زیرا شاخص های فنی عمدتاً نزولی هستند. با این حال، بازار مقداری حمایت را در 41.02 دلار پیدا کرده است و شکستن زیر این سطح ممکن است قیمت ها را به سمت 39.12 دلار سوق دهد. بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی است و شکست 39.12 دلار یا 42.23 دلار می تواند مسیری را به بازار بدهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.