منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: حرکت صعودی قیمت را به 46.52 دلار می رساند

تحلیل قیمت سولانا: حرکت صعودی قیمت را به 46.52 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 190
تصویر 190

تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه در 24 ساعت گذشته روندی صعودی داشته است. قیمت ها توانسته اند بالاتر بروند، در حال حاضر معاملات بالاتر از سطح 46.52 دلار است. مقاومتی در اطراف سطح 47.10 دلار وجود دارد و شکستن بالاتر از این می‌تواند منجر به افزایش قیمت‌ها شود. با این حال، حمایت در سطح 38.92 دلار وجود دارد و شکستن زیر این می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها به سمت منطقه 30 دلاری شود.

آلتکوین اخیراً فشار خرید شدیدی را تجربه کرده است و به نظر می رسد در میان مدت به حرکت صعودی خود ادامه دهد. قیمت سولانا در چند روز گذشته در اطراف سطح 46.00 دلار بوده است و شکست بیش از این می تواند منجر به حرکت قیمت ها به سمت منطقه 50.00 دلار در کوتاه مدت شود. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر حدود 2 میلیارد دلار و ارزش کل بازار 15 میلیارد دلار است.

اقدام قیمت سولانا در نمودار قیمت یک روزه: SOL/USD بالای 46.52 دلار معامله می شود

نمودار روزانه تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که در حال حاضر در نزدیکی سطح 46.52 دلار معامله می شود، پس از یک رالی قوی در جلسات اخیر، قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 6 درصد افزایش یافته است. گاوها موفق شدند قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند، اما با این حال، یک مانع بزرگ به شکل مقاومت 47.10 دلاری در پیش است.

تصویر 189
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

قیمت ها در روزهای اخیر روند صعودی داشته اند و اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 78 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد، به این معنی که ممکن است در کوتاه مدت عقب نشینی رخ دهد. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها می توانند به حرکت بالاتر ادامه دهند. سکه بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه معامله می شود که یک علامت صعودی است.

نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD: تحولات اخیر

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که گاوها توانسته اند پس از یک دوره تثبیت قیمت ها را بالاتر ببرند. قیمت‌ها در حال حاضر بالاتر از سطح 46.00 دلار معامله می‌شوند، زیرا بازار اوج‌ها و سطوح پایین‌تر را تشکیل داده است. SOL/USD بین سطوح 38.92 دلار و 47.10 دلار معامله می شود که برای صعود بیشتر نیاز به شکست بالاتر از سطح دومی است.

تصویر 188
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

شاخص RSI در حال حاضر روی 67 است که در قلمرو خنثی قرار دارد و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت در هر دو جهت حرکت کنند. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد اما نزدیک به خط سیگنال است که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت تثبیت شوند. میانگین متحرک 20 روزه (MA) در حال حاضر روی 44.66 دلار و میانگین متحرک 50 روزه روی 42.70 دلار است که هر دو نشانه های صعودی هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در هر دو بازه زمانی 1 روزه و 4 ساعته نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت در یک روند صعودی قرار دارد. شاخص های فنی نیز به نفع گاو نر است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها در کوتاه‌مدت به رشد خود ادامه دهند و هدف بعدی سطح 50 دلار باشد. گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها بالاتر از سطح 46 معامله می شوند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.