منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: با افزایش قدرت گاوهای نر، قیمت SOL از 47 دلار فراتر رفت

تحلیل قیمت سولانا: با افزایش قدرت گاوهای نر، قیمت SOL از 47 دلار فراتر رفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا برای امروز صعودی است، زیرا افزایش قیمت تا 47.5 دلار مشاهده شده است. گاوها در ایجاد یک خط روند صعودی برای تابع قیمت طی چند روز گذشته موفق بوده اند و این روند برای امروز نیز یکسان است. اگرچه قیمت اوایل دیروز به ارتفاع 48.4 دلار رسید، به دلیل مقاومت قوی موجود در این سطح، عملکرد قیمت به عقب برگشت، اما جفت ارز دیجیتال توانسته است در جهت مثبت به حرکت خود ادامه دهد. با این حال، مقاومت بعدی در سطح 49.5 دلار برای گاوها وجود دارد.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: گاوها با موفقیت پس از اصلاح پیشتاز هستند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک روزه افزایش قیمت را برای امروز نشان می دهد و همچنین سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 47.5 دلار معامله می شود. جفت SOL/USD بدون توجه به افزایش کلی قیمت، طی 24 ساعت گذشته کاهش 0.40 درصدی در ارزش را نشان می‌دهد که به دلیل اصلاح ساعتی مشاهده شده دیروز است. از سوی دیگر، سکه در هفته گذشته 18.93 درصد سود را گزارش می دهد زیرا روند کلی به شدت صعودی بوده است. حجم معاملات بیش از 41 درصد کاهش داشته و تسلط بر بازار 1.40 درصد بوده است.

سل 1 روز 6
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، زیرا اکنون باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند که به افزایش نوسانات در آینده اشاره دارد. حد بالایی باندهای بولینگر به مرز 47 دلار رسیده است در حالی که قیمت کمی بالاتر از آن معامله می شود، در حالی که باند پایینی در سطح 36 دلار وجود دارد که نشان دهنده قوی ترین حمایت از ارز دیجیتال است و میانگین میانگین این اندیکاتور در حال حاضر در سطح 36 دلار است. علامت 41.7 دلار زیر میانگین متحرک (MA) که در علامت 43.1 وجود دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 64 وجود دارد، معاملات در یک منحنی رو به بالا حکایت از افزایش فعالیت خرید در بازار دارد، زیرا صرف نظر از حجم معاملات کم، تمایل به SOL همچنان مثبت است.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه امروز پس از برتری صعودی صعودی بوده است. به طور کلی روند پس از اصلاح به مدت 16 ساعت به طور مداوم صعودی باقی ماند. قیمت در چهار ساعت گذشته با پوشش یک محدوده نزولی ثبت شده است. به نظر می رسد که حتی گاو نر در حال افزایش قدرت هستند.

سل 4 ساعت 7
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

همچنین با گسترش باندهای بولینگر، نوسانات در نمودار 4 ساعته افزایش یافته است و این اندیکاتور روند صعودی به خود گرفته است که نشانه صعودی برای آینده است. باند بالایی در علامت 48.3 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت برای SOL است و باند پایین با 41.5 دلار وجود دارد که نشان دهنده پشتیبانی از SOL است. RSI در شاخص 68 وجود دارد، درست نزدیک به مرز خرید بیش از حد، و منحنی رو به بالا RSI به افزایش فعالیت خرید اشاره دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه طی چند روز گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است و بیشترین بهبود در چهار ساعت گذشته مشاهده شد که گاوها به طور تهاجمی راهپیمایی کردند. ما انتظار داریم که SOL/USD در ساعات آینده امروز دوباره برای مقاومت 49.5 دلار تلاش کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.