منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: با افزایش حرکت صعودی به 42.78 دلار، قیمت دوباره افزایش یافت

تحلیل قیمت سولانا: با افزایش حرکت صعودی به 42.78 دلار، قیمت دوباره افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا روند صعودی را برای سکه نشان می دهد. قیمت ها توانسته اند بالاتر از سطح 42.78 دلار معامله شوند. مقاومتی در اطراف منطقه 44.66 دلار وجود دارد که می تواند هر پتانسیل صعودی بیشتری را در کوتاه مدت محدود کند. با این حال، اگر قیمت ها بتوانند از این سطح بالاتر بروند، می توانند سطوح بالاتری مانند 46.50 دلار و 48.00 دلار را آزمایش کنند. در جنبه نزولی، حمایت در حدود سطح 41.21 دلار وجود دارد که می تواند در صورت عقب نشینی مقداری ثبات را ایجاد کند.

تصویر 567
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

آلتکوین اخیراً فشار خرید شدیدی را تجربه کرده است و به نظر می رسد در میان مدت به حرکت صعودی خود ادامه دهد. قیمت سولانا در چند روز گذشته در اطراف سطح 40.00 دلار در نوسان بوده است، با این حال، آنها توانسته اند صعودی داشته باشند و در حال حاضر در 42.78 دلار معامله می شوند.

اقدام قیمت سولانا در نمودار قیمت یک روزه: SOL/USD بالای 42.78 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت یک روزه نشان می دهد که جفت SOL/USD با سوگیری مثبت معامله می شود. این جفت پایین‌ترین و اوج‌های بالاتر را تشکیل داده است که نشانه‌ای صعودی است. اقدام قیمت اخیراً در بالای الگوی مثلث صعودی که در 24 ساعت گذشته ایجاد شده بود که یک علامت صعودی است، رخ داده است.

تصویر 569
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

بازار حجم در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است که در حال حاضر در 1,242,914,898 دلار قرار دارد. در حالی که ارزش بازار در 24 ساعت گذشته 14,518,081,387 دلار بوده است. نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای خط MACD است که نشان می دهد گاوها دست بالا را دارند.

اندیکاتور RSI در یک بازه زمانی 1 روزه نشان می دهد که قیمت ها در مناطقی که بیش از حد خرید هستند معامله می شوند زیرا در حال حاضر روی 70.65 است. این نشان می‌دهد که ممکن است در کوتاه‌مدت مقداری تثبیت قیمت‌ها وجود داشته باشد زیرا بازار ممکن است پس از رالی اخیر نفس بکشد. MA 5O و MA 200 نیز بالاتر از قیمت هستند که نشان می‌دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: گاوها پس از یک نبرد کوتاه مدت قیمت برنده مسابقه شده اند.

در نمودار قیمت 4 ساعته، تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه پس از ضرر قبلی شروع به بهبودی کرده است. SOL/USD در حال حاضر با قیمت 42.78 دلار معامله می شود و با مقاومت فوری 44.64 دلار مواجه است و پشتیبانی از SOL/USD در 41.21 دلار موجود است.

تصویر 568
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی برای SOL در حال حاضر روی 68.21 است که نشان می دهد قیمت ها در مناطقی که بیش از حد خرید شده اند معامله می شوند و ممکن است در کوتاه مدت شاهد تثبیت اندکی باشند. نشانگر واگرایی میانگین متحرک همگرایی در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای خط MACD قرار دارد که نشان می دهد گاوها در بازار دست بالایی دارند. MA 5O و MA 200 نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی است زیرا هر دو بالاتر از قیمت هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه در روزهای اخیر یک رالی قوی داشته است و به نظر می رسد در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهد. قیمت ها حمایتی در حدود 41.21 دلار پیدا کرده اند که می تواند در صورت عقب نشینی مقداری ثبات ایجاد کند. گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها بالاتر از میانگین متحرک معامله می شوند. با این حال، سرمایه گذاران باید احتیاط کنند زیرا ممکن است قیمت ها در صورت فروش ناگهانی کاهش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم