منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: با احیای حرکت صعودی، قیمت SOL تا سطح 37 دلار افزایش می یابد

تحلیل قیمت سولانا: با احیای حرکت صعودی، قیمت SOL تا سطح 37 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت یک بار دیگر در حال افزایش است زیرا حرکت صعودی در چند ساعت گذشته در حال افزایش بوده است. گاوها در تلاش هستند تا راه خود را برای بهبود پیدا کنند و پس از تلاش های مداوم قیمت را به سطح 37 دلار رسانده اند. چند روز گذشته نسبت به ارزش کریپتوکارنسی نامطلوب بود زیرا خط روند قیمت در هفته گذشته نزولی بود و بیشترین کاهش ارزش سکه در 25 جولای 2022 مشاهده شد. با این حال، امروز سکه مورد حمایت قرار گرفت و شروع به بازگشت کرد .

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: SOL با مقاومت بعدی 41 دلار روبرو خواهد شد

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه سولانا می توان تأیید کرد، قیمت بار دیگر در حال افزایش است. گاوها توانسته اند با موفقیت بهبود یابند زیرا سطح قیمت ها اکنون به ارتفاع 37 دلار رسیده است. هفته گذشته برای ارزش سکه کشنده بود زیرا ارزش آن به طور منظم کاهش یافت و در این مدت 19.58 درصد از دست داد. اما اکنون گاوها به مسیر برگشته‌اند و سکه در 24 ساعت گذشته 3.49 درصد ارزش پیدا کرده است، زیرا گاوها در تلاش برای بهبود هستند.

SOL 1 روز 2
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای سولانا زیاد است، به این معنی که می توان انتظار افزایش بیشتر قیمت را در روزهای آینده داشت. در حالی که مقادیر بالا و پایین شاخص باندهای بولینگر به شرح زیر است. ارزش باند بالا 44.94 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای SOL است، در حالی که باند پایین 32 دلار است که نشان دهنده حمایت است. میانگین متحرک (MA) در سطح 40 دلار بالاتر از قیمت فعلی SOL/USD معامله می شود. منحنی شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز رو به بالا بوده و امتیاز به شاخص 46 رسیده است. این اندیکاتور در یک منحنی اندک به سمت بالا معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است.

تحلیل قیمت سولانا: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت در پایان جلسه معاملاتی قبلی به شدت شروع به بهبود کرد. یک اصلاح کوچک نیز در آغاز جلسه معاملاتی امروز مشاهده شد، اما گاوها دوباره به سمت سطح مقاومت بعدی حرکت می کنند. در حال حاضر قیمت در چهار ساعت گذشته به 37 دلار رسیده است و در نتیجه روند صعودی را تقویت می کند. سلطه صعودی در چند ساعت گذشته کاملاً واضح بوده است و ممکن است قیمت در روز افزایش یابد.

SOL 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

قیمت بالاتر از میانگین متحرک (MA) است که در 35.9 دلار قرار دارد. نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است زیرا حد بالایی باندهای بولینگر در حال حاضر روی 42 دلار است و حد پایینی پس از گسترش از هم به سطح 33 دلار رسیده است. شاخص RSI نیز به دلیل فعالیت خرید سالم در یک منحنی شیب دار به سمت بالا در شاخص 44 حرکت می کند و ما انتظار داریم RSI بیشتر از این افزایش یابد زیرا حرکت صعودی قوی به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که حرکت صعودی در حال قوی‌تر شدن است زیرا سکه در آخرین ساعات معاملات امروز محدوده‌ای تا 37 دلار را پوشش داده است. همچنین انتظار می‌رود که قیمت در طول روز بهبود بیشتری پیدا کند. به نظر می رسد حرکت رو به بالا قیمت امروز پایانی بر اصلاح قوی اخیر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.