منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت سولانا: ارزش SOL پس از روند نزولی قوی به 33.7 دلار کاهش یافت

تحلیل قیمت سولانا: ارزش SOL پس از روند نزولی قوی به 33.7 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا علائم افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار ریسک نزولی را نشان می دهد. در نتیجه، خرس‌ها کنترل بازار سولانا را به دست آورده‌اند، که ممکن است با تجمع خرس‌ها برای کاهش قیمت، مسیر بازار را به سمت بدتر تغییر دهد، و SOL اکنون انتظار دارد یک دوره مثبت در چند روز آینده در دست بگیرد. در نتیجه، خرس ها هر کاری که می توانند برای حفظ کنترل انجام می دهند. علاوه بر این، قیمت SOL در چند ساعت اخیر پویایی کاهشی را تجربه کرده است.

بازار نشان می دهد که قیمت سولانا دیروز به سطح 33.2 دلار سقوط کرد و به 34.4 دلار افزایش یافت. سولانا به حرکت مثبت خود ادامه می دهد. علاوه بر این، روز بعد، قیمت سولانا سقوط کرد و به 33.6 دلار رسید. SOL در حال حاضر با 33.6 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 726,661,151 دلار و ارزش بازار زنده 11,962,937,835 دلار در 24 ساعت گذشته 1.39 درصد کاهش داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه نهم در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل نزولی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار از یک حرکت کاهشی پیروی می‌کند و باعث می‌شود که ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 34.6 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 32.8 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات کاهشی را تجربه می کند، قیمت سولانا فضای کمتری برای تغییر روند منفی دارد. با این حال، این بدان معناست که ارز دیجیتال فضای کمتری برای حرکت به سمت مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت پایین حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک بازار کاهشی با پویایی نزولی بیشتر است.

تصویر 73
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 51 است که باعث می شود ارز دیجیتال وارد منطقه مرکزی خنثی شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت پایین حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت فروش از فعالیت خرید بیشتر است و در عین حال به سمت ثبات حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسانات، ارزش ارز دیجیتال در برابر تغییرات آسیب‌پذیرتر می‌شود. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 34.8 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 30.9 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای SOL است.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است و حرکت صعودی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند که نشان دهنده نوسانات فزاینده با شانس زیاد برای به دست آوردن روند مثبت است. با این حال، قیمت به سمت پایین به سمت ویژگی های کاهشی حرکت می کند.

تصویر 74
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradiingView

به نظر می رسد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 51 باشد که ثبات ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه مرکزی خنثی قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت رو به پایین پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار و اشاره به پویایی کاهش است. کاهش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت فروش از فعالیت خرید بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی و پتانسیل نزولی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی برای درازمدت کنترل بازار را در دست بگیرند، زیرا بازار نشانه‌های عظیمی از تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، بر اساس این تحلیل، انتظار می‌رود سولانا آینده درخشانی داشته باشد و گاوها خرس‌ها را به‌طور کامل از صحنه خارج کنند، البته به شرطی که قیمت بازار را بشکند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.