منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ستاره ای: XLM/USD در تلاش برای عبور از مقاومت 0.1057 دلار است

تحلیل قیمت ستاره ای: XLM/USD در تلاش برای عبور از مقاومت 0.1057 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ستاره ای امروز احساسات بسیار متعادلی دارد. با این حال، در اوایل روز به پایین ترین سطح 0.1036 دلار سقوط کرد و از آن زمان به 0.1053 دلار بازگشته است.

قیمت XLM/USD تقریباً 1٪ افزایش یافته است و بالاترین قیمت محلی امروز در حال حاضر 0.1057 دلار است. اگر به کل بازار نگاه کنیم، احساسات نزولی همچنان وجود دارد. نقشه حرارتی کریپتو بیشتر سکه‌ها را قرمز نشان می‌دهد، با کاهش 0.87 درصدی بیت کوین در حالی که اتریوم 1.45 درصد پایین است.

ستاره ای TA
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

حرکت ستاره ای 24 ساعته قیمت: XLM/USD پشتیبانی محلی را 0.1036 دلار تعیین می کند

تحلیل قیمت ستاره ای
نمودار قیمت ستاره ای توسط TradingView

در اوایل روز، قیمت Stellar به 0.1359 دلار کاهش یافت. با این حال، به سرعت در یک ساعت بعد کمی بهبود یافت و به دنبال آن یک بهبود تدریجی تا 0.1057 دلار انجام شد، جایی که سطح مقاومت جدیدی را تعیین کرد. ارزش بازار Stellar در حال حاضر 2,661,665,394 دلار است که نسبت به دیروز 1 درصد افزایش داشته است. همچنین حجم معاملات 24 ساعته نیز 29.59 درصد کاهش داشته است.

در حال حاضر 0.1053 دلار و RSI تقریباً به 60 در نمودار ساعتی رسیده است. در حالی که Stellar در این مرحله بسیار زیاد خرید نمی کند، مطمئناً در این جهت حرکت می کند. هیستوگرام روی MACD با قدرت فزاینده و هیچ نشانه ای از یک متقاطع قریب الوقوع سبز رنگ است. این همچنین پیش‌بینی می‌کند که XLM/USD ممکن است از سطح مقاومت اخیر در 0.1057 دلار عبور نکند.

پیش از این، هنگامی که RSI بر اساس اسکرین شات بالا، علامت 60 را لمس کرد، افت شدیدی مشاهده شد. بنابراین، آیا استلار آماده است تا از یک الگوی مشابه در چند ساعت آینده پیروی کند؟ خب، این کاملا محتمل است.

تحلیل قیمت ستاره ای 4 ساعته: XLM/USD در حال آماده شدن برای کاهش احتمالی است

نمودار 4 ساعت
نمودار قیمت ستاره ای توسط TradingView

نمودار 4 ساعته تصویر مثبت تری را برای تحلیل قیمت استلار امروز ترسیم می کند. سطح RSI در 52 است که در حال حاضر کاملاً متعادل و یک نشانه سالم است. علاوه بر این، خطوط MACD به سمت بیرون واگرا می شوند، بنابراین یک متقاطع بلافاصله قریب الوقوع نیست.

به نظر می رسد که قیمت Stellar برای چند ساعت قبل از حرکت شدیدتر در هر دو جهت، بین اوج و پایین های محلی اخیر جهش کند. با این حال، نمودار 4 ساعته همچنین نشان می دهد که در حال تلاش برای عبور از سطح مقاومت 0.1057 دلار است.

از آنجایی که قبلاً از 0.1036 دلار بازگشته است، به نظر می رسد استلار در کوتاه مدت خود را برای افت دیگری آماده می کند. در نهایت، طناب کشی که در حال حاضر ادامه دارد، پایان خواهد یافت و خرس ها برای همیشه قدرت را در دست خواهند گرفت. همچنین به دلیل احساس نزولی کلی بازار امروز، انتظار این انتظار منطقی تر است.

تحلیل قیمت ستاره ای: نتیجه گیری

انتظار می‌رود استلار در چند ساعت آینده دچار افت کوتاهی شود، زیرا در حال حاضر حول سطوح مقاومت اخیر در نوسان است. از آنجایی که جو بازار چندان مثبت نیست، انتظار نمی رود از مقاومت عبور کند. سطح RSI 60 در نمودار ساعتی نشان می دهد که بازار در حال خرید بیش از حد است. از این رو، ممکن است یک شیب کوچک در حال انجام باشد.

اگر می‌خواهید در درازمدت روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، راهنمای 15 ارز دیجیتال پایدار را بخوانید.