منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ستاره‌ای: خرس‌ها در آخرین اعتصاب سطح قیمت‌ها را تا 0.38 دلار پایین می‌آورند

تحلیل قیمت ستاره‌ای: خرس‌ها در آخرین اعتصاب سطح قیمت‌ها را تا 0.38 دلار پایین می‌آورند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت به 0.376 دلار کاهش یافته است.
  • تحلیل قیمت ستاره ای یک روند نزولی را پیش بینی می کند.
  • پشتیبانی همچنان در سطح 0.341 دلار قوی است.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت استلار نشانه هایی از روند نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است. اگرچه این ارز دیجیتال در هفته های گذشته تحت برتری صعودی قرار داشت، روند طی چند روز گذشته اندکی تغییر کرده است. خرس ها در بازگشت خود به نمودار قیمت موفق بوده اند، زیرا کندل قرمز نشان دهنده کاهش قیمت تا 0.376 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه XLM/USD: مقاومت نزولی منجر به روند نزولی برای XLM می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه استلار کاهش ارزش سکه را تأیید می کند، زیرا قیمت در روز از یک روند نزولی پیروی کرده است. شرایط برای فروشندگان مساعد می شود، زیرا در هفته های گذشته شاهد بهبود مداوم قیمت XLM در بازار بودیم. با این وجود، امروز کاهش قیمت رخ داد و به همین دلیل قیمت به 0.376 دلار کاهش یافت. میانگین متحرک (MA) هنوز بسیار پایین است و در نشانگر 0.362 دلار موجود است.

تحلیل قیمت ستاره‌ای: خرس‌ها در آخرین اعتصاب 1، سطح قیمت‌ها را تا 0.38 دلار پایین می‌آورند
نمودار قیمت 1 روزه XLM/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 بالاتر از منحنی SMA 20 حرکت می کند زیرا روند نزولی آشکارا قوی تر می شود. افزایش نوسان، ارزش باند بولینگر بالا را به 0.402 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 0.341 دلار رسانده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به سطح 54.61 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ستاره ای: قیمت XLM به 0.376 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها تسلط خود را دوباره به دست می آورند.

قیمت طبق تحلیل چهار ساعته قیمت استلار کاهش یافته و به موقعیت 0.376 دلار رسیده است. خط روند کوتاه مدت نیز در حال کاهش است زیرا خرس ها در چند ساعت گذشته کنترل خود را بر بازار نشان داده اند. ثابت شده است که چهار ساعت گذشته برای ارزش کریپتوکارنسی و همچنین قیمت در سطح قابل توجهی کاهش یافته است. قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک یعنی 0.378 دلار است.

تحلیل قیمت ستاره‌ای: خرس‌ها در آخرین اعتصاب 2، سطوح قیمت را تا 0.38 دلار پایین می‌آورند
نمودار قیمت 4 ساعته XLM/USD. منبع: TradingView

شاخص باندهای بولینگر در حال حاضر میانگین 0.372 دلار را نشان می دهد. در حالی که باند بالایی آن به نقطه 0.388 دلار تغییر مکان داده است و باند پایین آن در نقطه 0.357 دلار موجود است. افت شدید قیمت منجر به کاهش امتیاز RSI نیز شده و در حال حاضر امتیاز 53.36 است.

تحلیل قیمت ستاره‌ای: خرس‌ها در آخرین اعتصاب 3، سطح قیمت‌ها را تا 0.38 دلار پایین می‌آورند
نمودار شاخص های فنی XLM/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای XLM/USD روند نسبتا مثبتی را نشان می دهد، زیرا قیمت از چند هفته گذشته به آرامی در حال پیشرفت بوده است. این مشاهدات کلی با نسبت شاخص ها نیز تأیید می شود. 13 اندیکاتور در موقعیت خرید، 10 اندیکاتور در موقعیت خنثی و سه اندیکاتور در موقعیت فروش وجود دارد.

شاخص میانگین های متحرک نیز با دادن سیگنال خرید قوی، روند صعودی را تایید می کند. در مجموع 13 اندیکاتور در موقعیت خرید وجود دارد، در حالی که هر کدام یک اندیکاتور در موقعیت های فروش و خنثی وجود دارد. نوسانگرها برای روز روند منفی را نشان می دهند و 9 اندیکاتور در سطح خنثی، دو اندیکاتور در سطح فروش و اندیکاتور صفر در سطح خرید وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ستاره ای

کاهش قیمت در طول روز مشاهده شده است، به همین دلیل XLM/USD تا سطح 0.376 دلار کاهش یافته است. اگرچه حرکت صعودی در هفته های اولیه در مسیر بهبود بود، تغییری در حرکت قیمت ها ثبت شده است. قیمت ممکن است در روزهای آینده به نقاط پایین تری برسد، زیرا نمودار قیمت ساعتی و روزانه روند نزولی را نشان می دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.